hi himalaya nepal

पोखरामा कोरोना संक्रमण भेटिएको छैन : स्वास्थ्य मन्त्रालय (अपडेट)

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र २१ गते शुक्रबार


०३ मार्च, २०२०
काठमाडौं । स्वास्थ्य मन्त्रालयले पोखरामा एक युवकमा कोरोनाको संक्रमण भएको भन्दै आएका समाचारहरुमा सत्यता नभएको स्पष्ट पारेको छ । मन्त्रालयले आज गरेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा हालसम्म पोखरामा कसैमा पनि कोरोनाको संक्रमण पुष्टि भएको रिपोर्ट सार्वजनिक नभएको जनाएको छ । केही सञ्चारमाध्यमले पोखरामा भारतबाट फर्केका एक युवकमा कोरोनाको संक्रमण भएको भन्दै नेपालमा सातौं संक्रमित फेला परेको समाचार सार्वजनिक गरेपछि मन्त्रालयले यसको खण्डन गरेको हो ।

पोखरामा हालै कोरोना संक्रमण जाँच्ने मेसिन जडान गरिएको भएपनि कोही कसैमा पनि अहिलेसम्म कोरोनाको संक्रमण भएको पोखरास्थित स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानले पुष्टि नगरेको मन्त्रालयले बताएको छ । मन्त्रालयले नेपालमा हालसम्म ६ जनामो कारोना संक्रमण भेटिएको पुष्टि भएको र एकजना उपचारपछि घर फर्किसकेको जनाएको छ ।

(समाचार स्रोतहरुको आधारमा बेस्टखबर डटकमले पनि पोखरामा कोरोना पुष्टि भएको भन्दै समाचार सार्वजनिक गरेको भएपनि स्वास्थ्य मन्त्रालयको यो औपचारिक जानकारी पछि क्षमा याचना सहित सो समाचार हटाइएको जानकारी गराउँदछौं । सम्पादक )Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सिमा अतिक्रमणको विरोधमा टोरोन्टोस्थित भारतीय दुतावासमा धर्ना, विरोधपत्र बुझाईयो सिमा अतिक्रमणको विरोधमा टोरोन्टोस्थित भारतीय दुतावासमा धर्ना, विरोधपत्र बुझाईयो

२०७६ पुष ७ गते सोमबार

२४ डिसेम्बर, २०१९ टोरोन्टो । सिमावर्ती नेपाली भूमि अतिक्रमणको...

प्रेम प्रस्ताव अस्वीकारको बहानामा काठमाडौंमा ‘तेजाव’ आक्रमण भएको खुलासा : दुई पक्राउ प्रेम प्रस्ताव अस्वीकारको बहानामा काठमाडौंमा ‘तेजाव’ आक्रमण भएको खुलासा : दुई पक्राउ

२०७७ श्रावण ९ गते शुक्रबार

२४ जुलाई, २०२०काठमाडौं । काठमाण्डौंको सितापाईलामा हिजो साँझ एक...

अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा नदीमा डुबेर धादिङ्गका २ युवकको मृत्यु, १ गम्भीर घाइते अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा नदीमा डुबेर धादिङ्गका २ युवकको मृत्यु, १ गम्भीर घाइते

२०७६ पुष १९ गते शनिबार

०४ जनवरी, २०२० सिड्नी । अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा नदीमा डुबेर...

धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा  (नामावलीसहित) धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा (नामावलीसहित)

२०७६ चैत्र १६ गते आइतबार

२९ मार्च, २०२०सल्यानटार । धादिङ्गको उत्तरी क्षेत्रमा पर्ने त्रिपुरासुन्दरी...

Top