ट्वीटरमा प्रधानमन्त्रीले पोखे दुःखेसो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१७ जुन, २०१८
काठमाडौं । पूर्व निर्धारित कार्यक्रम अनुसार संसदको बैठकमा संबोधन गर्न नपाएपछि प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली दुःखेसो पोख्नुभएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीले सामाजिक सञ्जल ट्वीटरमा दुःखसेको पोख्दै अहिलेको अवस्थामा विवादित बनेको गुठी विधेयक तथा आफूले हालै गरेको युरोप भ्रमणको विषयमा आजको बैठकमा जानकारी गराउने कार्यक्रम रहेकोमा त्यसो हुन नसकेमो दुःख लागेको उल्लेख गर्नुभएको छ ।

आजको संसद बैठकमा प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाको बोल्ने पालो आएपनि प्रधानमन्त्री ओलीले विशेष समय लिएर आजको बैठकलाई सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको थियो । तर देउवाले बोल्ने पालो नपाएपछि आक्रोशित काँग्रेसका सांसदहरुले संसदको बैठकमा नाराबाजी गर्दै रोष्टम घेराउ गरेपछि संसदको बैठक आजको लागि स्थगित भएको थियो ।

ट्वीटरमा प्रधानमन्त्रीले उल्लेख गर्नुभएको छ– ‘प्रतिपक्षी नेकाले रोष्ट्रम घेरी अबरोध गरेका कारण मैले हालैको युरोप भ्रमण र गुठी विधेयकलगायतका समसामयिक विषयहरुमा रहेको जनचासोका सन्दर्भमा सम्मानीत सदनलाई आज जानकारी गराउन पाइन,’ ‘यस घटनाबाट म दुःखी भएको छु।’आज बिहानको प्रतिनिधि सभाको बैठकमा प्रधानमन्त्रीले बोल्न लाग्दा काँग्रेसका सांसदहरुले संसद अवरुद्ध गरेको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
मे ४ बाट सबै आन्तरिक उडान बन्द हुने : भारत, ब्राजिल र दक्षिण अफ्रिकाबाट हुने उडान पनि रोक्ने सरकारको निर्णय मे ४ बाट सबै आन्तरिक उडान बन्द हुने : भारत, ब्राजिल र दक्षिण अफ्रिकाबाट हुने उडान पनि रोक्ने सरकारको निर्णय

२०७७ माघ २३ गते शुक्रबार

०२ मे, २०२१काठमाडौं । बढ्दो कोरोना संक्रमणलाई मध्यनजर गर्दै...

तत्काल संसद बैठक बोलाउन दलहरुको माग, सभामुखमा काँग्रेसको दाबी तत्काल संसद बैठक बोलाउन दलहरुको माग, सभामुखमा काँग्रेसको दाबी

२०७६ बैशाख २९ गते आइतबार

०५ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । विभिन्न राजनीतिक दलका नेताहरुले...

सञ्चारमन्त्रीको कार्यकक्षमा अख्तियारको छापा, कागजपत्र सिलबन्दी सञ्चारमन्त्रीको कार्यकक्षमा अख्तियारको छापा, कागजपत्र सिलबन्दी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२० फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले...

लकडाउनमा घर फर्केका २४ मजदुरको ट्रक दुर्घटनामा मृत्यु, १५ गम्भीर घाइते लकडाउनमा घर फर्केका २४ मजदुरको ट्रक दुर्घटनामा मृत्यु, १५ गम्भीर घाइते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ मे, २०२०नयाँदिल्ली । लकडाउनकै बीच घर फर्कन लागेका...

Top