hi himalaya nepal

अमेरिकाको न्यूर्योकमा २ जना नेपालीमा कोरोना संक्रमण, अस्पतालमा उपचार हुँदै

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र १५ गते शनिबार


अस्पतालमा उपचारत बम र मोक्तान क्रमश बायाँबाट

२८ मार्च, २०२ न्यूर्योक । अमेरिकाको न्यूर्योकमा रहेका २ जना नेपालीमा कोरोना संक्रमण भएको छ । उनीहरु संक्रमणलगत्तै अस्पतालमा उपचारत छन् । संक्रमित हुनेहरुमा सुदुरपश्चिम समाज अमेरिकाका माहासचिब जीवन जंग बम र चर्चित भिडियोग्राफर शम्भु मोक्तान रहेका छन् । बमको हाल न्यूर्योकको माउन्ट सेन्नेइ अस्पताल, लङआल्यान्डमामा उपचार भै रहेको नेपाली जनसम्पर्क समितिमा सभापति आनन्द विष्टले आफ्नो फेसबुक पेजमा उल्लेख गरेका छन् ।

अस्पतालमा रहेका बमको स्वास्थ्यमा सुधार भै रहेको र उनका परिवारका सबै सदस्य स्वस्थ्य रहेको बताइएको छ । यस्तै अर्का संक्रमित न्यूर्योक क्षेत्रमा लामो समयदेखि भिडियोग्राफी गर्दै आएका भिडियोग्राफर मोक्तानलाई पनि लङआइस्लाण्डमै रहेको जुइस अस्पतालमा राखेर उपचार गरिँदै छ ।

मोक्तानलाई विगत केही समयदेखि घाँटी दुख्ने, ज्वरो र खोकीको लक्षण देखिएको बताइएको छ । उनलाई अहिले अस्पतालको भेन्टिलेटरमा राखेर उपचार गरिँदै छ । उनको अवस्था सामान्य तर स्थिर रहेको बताइएको छ । उनले आफू विरामी भएको भन्दै सञ्जालमा जानकारी र तस्वीर राखेर आफ्नो स्वास्थ्यको लागि कामना गर्न सबैसँग अनुरोध गरेका छन् ।

यो समाचार तयार पार्दासम्म अमेरिकामा कोरोनाका कारण १ हजार ९ सय ४३ जनाको ज्यान गै सकेको छ भने १ लाख १६ हजार ४ सय ४८ जना कोरोनाबाट संक्रमित भएका छन् । अमेरिकामा पछिल्लो २४ घण्टामा २ सय ४७ जनाले कोरोनाकै कारण ज्यान गुमाएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पशुपतिमा दाउराबाट शव जलाउने नयाँ शवगृह सञ्चालनमा पशुपतिमा दाउराबाट शव जलाउने नयाँ शवगृह सञ्चालनमा

२०७७ मंशिर १८ गते बिहिबार

०३ डिसेम्बर, २०२०काठमाडौं । काठमाडौंको पशुपतिनाथ मन्दिर परिसरमा दाउराबाट...

नेपालमा कोरोना : २ संक्रमित थपिए, निको हुनेको संख्या १६ पुग्यो नेपालमा कोरोना : २ संक्रमित थपिए, निको हुनेको संख्या १६ पुग्यो

२०७७ बैशाख १४ गते आइतबार

२६ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ५१...

कोरोनाबाट विश्वभर ज्यान गुमाउनेको संख्या पौने ३ लाख नाघ्यो, करिब ४० लाख संक्रमित कोरोनाबाट विश्वभर ज्यान गुमाउनेको संख्या पौने ३ लाख नाघ्यो, करिब ४० लाख संक्रमित

२०७७ बैशाख २६ गते शुक्रबार

०८ मे, २०२०लिंकरोभर बेल्जियम । कोरोना अर्थात् कोभिड १९...

अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा नदीमा डुबेर धादिङ्गका २ युवकको मृत्यु, १ गम्भीर घाइते अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा नदीमा डुबेर धादिङ्गका २ युवकको मृत्यु, १ गम्भीर घाइते

२०७६ पुष १९ गते शनिबार

०४ जनवरी, २०२० सिड्नी । अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा नदीमा डुबेर...

Top