बझाङ्मा जीप दुर्घटना, ६ को मृत्यु, ६ घाइते

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१७ जुन, २०१९
काठमाडौं । विकट पहाडी जिल्ला बझाङ्मा यात्रुबाहक जीप दुर्घटना हुँदा कम्तीमा ६ जनाको ज्यान गएको छ । दुर्घटनामा परी ६ जना गम्भीर घाइते भएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका अनुसार सदरमुकाम नजिकैको डुङ्रीबाट मष्टा गाँउपालिका जाँदै गरेको स १ ज १०७२ नम्बरको जीप डौठीमा दुर्घटनामा परेको हो ।

दुर्घटनामा परी ज्यान गुमाएकामा एक बालक, दुई महिला र तीन पुरुष छन् । उनीहरुको सनाखत हुन सकेको छैन । अक्करको भीरमा जीप खसेकोले उद्दारमासमेत कठिनाई भएको बताइएको छ । भीरमा दुर्घटनाग्रस्त जीप अड्किएको र मान्छेसमेत जान नसक्ने ठाउँ रहेकोले घाइतेहरुको उद्दारमा समस्या परेको छ ।

अहिले सुरक्षाकर्मी, स्थानीप्रशासन तथा स्थानीबासिन्दा घटनास्थलमा पुगेर उद्दारको प्रयास थालेका छन् । दुर्घटनाको कारण खुल्न सकेको छैन । कच्ची सडकमा क्षमताभन्दा बढी यात्रु भएकोले चालकले नियन्त्रण गुमाएको आशंका गरिएको छ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
हराईरहेको इन्डोनेसियाली जहाज समुद्रमा ‘दुर्घटनाग्रस्त’ ! हराईरहेको इन्डोनेसियाली जहाज समुद्रमा ‘दुर्घटनाग्रस्त’ !

२०७८ भाद्र १६ गते बुधबार

०९ जनवरी, २०२१जाकर्ता । इन्डोनेसियाको जाकर्ताबाट ६२ जना यात्रु...

नेपालमा कोरोना : संक्रमितको संख्या साढे १६ हजार नाघ्यो, ८ हजार बढीले कोरोनालाई जिते नेपालमा कोरोना : संक्रमितको संख्या साढे १६ हजार नाघ्यो, ८ हजार बढीले कोरोनालाई जिते

२०७७ आश्विन २१ गते बुधबार

१० जुलाई, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न भागमा हालसम्म कोरोना...

आजबाट हट्यो लकडाउन : कोरोना त्रास कायमै रहेको भन्दै केही क्षेत्र तत्काल नखुल्ने, सतर्कता अपनाउन सरकारको आह्वान आजबाट हट्यो लकडाउन : कोरोना त्रास कायमै रहेको भन्दै केही क्षेत्र तत्काल नखुल्ने, सतर्कता अपनाउन सरकारको आह्वान

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ जुलाई, २०२०काठमाडौं । सरकारले गएको चैत्र ५ गतेदेखि...

साामजिक सुरक्षा योजनाको विरोधमा बैंक तथा वित्तीय संस्थाका कर्मचारीद्वारा आन्दोलनको चेतवानी साामजिक सुरक्षा योजनाको विरोधमा बैंक तथा वित्तीय संस्थाका कर्मचारीद्वारा आन्दोलनको चेतवानी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३१ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । नेपाल राष्ट्र बैंकले योगदानमा...

Top