स्पेनमा पछिल्लो २४ घण्टामा मात्रै थप ५५२ जनाको मृत्यु, मृतकको संख्या साढे ५ हजार नाघ्यो

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२८ मार्च, २०२०
बेल्जियम । कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को संक्रमणका कारण पछिल्लो २४ घण्टा यता युरोपेली मुलुक स्पेनमा ५ सय ५२ जनाको ज्यान गएको छ । हिजो सोही अवधिमा ९ सय बढीले ज्यान गुमाएका थिए । स्पेनमा हालसम्म (बेल्जियमको स्थानीय समय अनुसार मध्यान्ह १२ बजेर २० मिनेट जाँदा) कोरोनाको संक्रमणका कारण ५ हजार ६ सय ९० जनाले ज्यान गुमाईसकेका छन् भने ६ हजार ५ सय २९ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन् ।

जसमध्ये ४ हजार १ सय ६५ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको बताइएको छ । यसबीचमा १२ हजार २ सय ८५ जना उपचारपछि स्वास्थ्य लाभ गरी घर फर्किसकेका छन् । स्पेनमा हालसम्म संक्रमितको संख्या ७२ हजार २ सय ४७ पुगेको छ । संक्रमित तथा मृतकको संख्या बढ्न थालेपछि स्पेनले सम्पूर्ण शहरर्लाइ लकडाउन गरेको छ भने चीनबाट कोरोना सम्बन्धी उपचारका लागि करोडौं डलरको सामग्री मगाएको छ ।

यसैबीच युरोपेली मुलुक बेल्जियम पनि पछिल्ला दिनहरुमा कोरोना संक्रमणबाट नराम्ररी प्रताडि हुन पुगेको छ । बेल्जियममा हालसम्म ३ सय ५३ जनाले कोरोनाका कारण ज्यान गुमाईसकेका छन् भने ९ हजार बढी संक्रमित भेटिएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
१५ दिन थप भयो लकडाउन, जेठ २० सम्म कायम रहने १५ दिन थप भयो लकडाउन, जेठ २० सम्म कायम रहने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस (कोभिड १९)को...

निलकण्ठ शोकमा, आज सार्वजनिक विदा निलकण्ठ शोकमा, आज सार्वजनिक विदा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ जनवरी, २०२० धादिङ्ग । धादिङ्गको प्रसिद्ध ढोला मण्डली...

अफगानिस्तानमा ईदको सामान किन्न गएका सर्वसाधारणलाई लक्षित गरी विस्फोट, १७ को मृत्यु अफगानिस्तानमा ईदको सामान किन्न गएका सर्वसाधारणलाई लक्षित गरी विस्फोट, १७ को मृत्यु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३१ जुलाई, २०२०काबुल, अफगानिस्तान । अफगानिस्तानको लोगार प्रान्तमा अज्ञात...

नेपालले मे १५ सम्म सबै आन्तरिक तथा बाह्य उडानमा रोक लगायो नेपालले मे १५ सम्म सबै आन्तरिक तथा बाह्य उडानमा रोक लगायो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । सरकारले आगामी जेठ २ गते...

Top