मुक्तिनाथ हिँडेका २ विदेशी र एक नेपाली नागरिक अन्नपूर्ण क्षेत्रबाट ‘वेपत्ता’

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१८ मार्च, २०२०
पोखरा । प्रसिद्ध अन्नपूर्ण राउन्डको पदयात्रामा २ साताअघि यस क्षेत्रमा आएका दुई विदेशी नागरिकसहित एक नेपाली वेपत्ता भएका छन् । उनीहरु अन्नपूर्ण राउन्ड क्षेत्रबाट गत मार्च १६ को रातिबाट वेपत्ता भएको टे«किङ्ग एजेन्सिज् एसोसिएसन अफ नेपाल टानको पोखरा शाखाले जनाएको छ ।

युरोपेली मुलुक नेदरल्याण्डबाट नेपाल भ्रमणमा आएर पोखरास्थित अन्नपूर्ण आधार शिवरको पदयात्रामा गएका आफ्ना नागरिकहरु सम्पर्क विहिन बनेको भन्दै नेदरल्याण्डको दुतावासले टानलाई उनीहरुको खोजी गरिदिन आग्रह गरेपछि घटनाको विषयमा जानकारी सार्वजनिक भएको हो । उनीहरु मुक्तिनाथलाई गन्तव्य बनाउँदै यात्रामा अघि बढेका थिए ।

हराउने नेदरल्याण्डका नागरिकहरुमा मेडेलिन भान डेर पर्क र ओल्गा स्प्रोकेन रहेका छन् । तर उनीहरुको भरियाको रुपमा गएका नेपाली नागरिकको नाम भने खुल्न सकेको छैन । मार्च ९ तारिक थोराङला पास हुँदै जोमसोमका हिँडेको भएपनि उनीहरु १६ तारिखपछि सम्पर्कमा नरहेको भन्दै उनीहरुको खोजी गरिदिन दुतावासले आग्रह गरेको हो ।

यो विषयमा जानकारी पाएपछि टानले सो क्षेत्रमा टोली पठाउने तयारी गरेको छ । विगत ४ दिनदेखि सो क्षेत्रमा बाक्लो हिमपात परेका कारण उनीहरु कहिँ कतै रोकिएको हुनसक्ने अनुमान समेत गरिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
३० दिनमा जिते बेलायती प्रधानमन्त्रीले कोरोनालाई, भोलिदेखि काममा फर्कँदै ३० दिनमा जिते बेलायती प्रधानमन्त्रीले कोरोनालाई, भोलिदेखि काममा फर्कँदै

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ अप्रिल, २०२०वेस्टह्याम । गत मार्च २७ का दिन...

पर्सामा थप २ कोरोना संक्रमितको मृत्यु,  जिल्लामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३१ पुग्यो पर्सामा थप २ कोरोना संक्रमितको मृत्यु, जिल्लामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३१ पुग्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ अगस्ट, २०२०वीरगञ्ज, पर्सा । पर्सामा कारोना संक्रमितमध्ये थप...

पश्चिमी बायुको प्रभाव : शुक्रबारपछि मौसममा सुधार पश्चिमी बायुको प्रभाव : शुक्रबारपछि मौसममा सुधार

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ फेब्रुअरी, २०२० ललितपुर । पश्चिमी बायुको प्रभावका कारण...

देशभर सक्रिय कोरोना संक्रमितको संख्या १ हजार भन्दा कम देशभर सक्रिय कोरोना संक्रमितको संख्या १ हजार भन्दा कम

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । नेपालमा शुक्रबार अपरान्हसम्म देशभर रहेका...

Top