मुक्तिनाथ हिँडेका २ विदेशी र एक नेपाली नागरिक अन्नपूर्ण क्षेत्रबाट ‘वेपत्ता’

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र ५ गते बुधबार


१८ मार्च, २०२०
पोखरा । प्रसिद्ध अन्नपूर्ण राउन्डको पदयात्रामा २ साताअघि यस क्षेत्रमा आएका दुई विदेशी नागरिकसहित एक नेपाली वेपत्ता भएका छन् । उनीहरु अन्नपूर्ण राउन्ड क्षेत्रबाट गत मार्च १६ को रातिबाट वेपत्ता भएको टे«किङ्ग एजेन्सिज् एसोसिएसन अफ नेपाल टानको पोखरा शाखाले जनाएको छ ।

युरोपेली मुलुक नेदरल्याण्डबाट नेपाल भ्रमणमा आएर पोखरास्थित अन्नपूर्ण आधार शिवरको पदयात्रामा गएका आफ्ना नागरिकहरु सम्पर्क विहिन बनेको भन्दै नेदरल्याण्डको दुतावासले टानलाई उनीहरुको खोजी गरिदिन आग्रह गरेपछि घटनाको विषयमा जानकारी सार्वजनिक भएको हो । उनीहरु मुक्तिनाथलाई गन्तव्य बनाउँदै यात्रामा अघि बढेका थिए ।

हराउने नेदरल्याण्डका नागरिकहरुमा मेडेलिन भान डेर पर्क र ओल्गा स्प्रोकेन रहेका छन् । तर उनीहरुको भरियाको रुपमा गएका नेपाली नागरिकको नाम भने खुल्न सकेको छैन । मार्च ९ तारिक थोराङला पास हुँदै जोमसोमका हिँडेको भएपनि उनीहरु १६ तारिखपछि सम्पर्कमा नरहेको भन्दै उनीहरुको खोजी गरिदिन दुतावासले आग्रह गरेको हो ।

यो विषयमा जानकारी पाएपछि टानले सो क्षेत्रमा टोली पठाउने तयारी गरेको छ । विगत ४ दिनदेखि सो क्षेत्रमा बाक्लो हिमपात परेका कारण उनीहरु कहिँ कतै रोकिएको हुनसक्ने अनुमान समेत गरिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कतारबाट काठमाडौं आएकोे चार्टर विमानमा ४३ यात्रु, २० वटा शव ! कतारबाट काठमाडौं आएकोे चार्टर विमानमा ४३ यात्रु, २० वटा शव !

२०७७ असार ५ गते शुक्रबार

१९ जुन, २०२०काठमाडौं । कतारको राजधानी दोहाबाट काठमाडौं आएको...

बेलायतमा पहिलो पटक कोरोनाबाट एकको ज्यान गयो,  संक्रमितको संख्या १ सय १५ पुग्यो बेलायतमा पहिलो पटक कोरोनाबाट एकको ज्यान गयो, संक्रमितको संख्या १ सय १५ पुग्यो

२०७६ फाल्गुन २२ गते बिहिबार

०५ मार्च, २०२० लण्डन । संयुक्त राज्य बेलायतमा पहिलोपटक...

High Cost Of A Strong Euro High Cost Of A Strong Euro

२०७७ भाद्र ११ गते बिहिबार

Daniel Gros Europe is experiencing a “good” crisis. Despite...

काठमाडौं उपत्यकामा ४५ सहित देशभर थप २७४ जनामा कोरोना संक्रमण काठमाडौं उपत्यकामा ४५ सहित देशभर थप २७४ जनामा कोरोना संक्रमण

२०७७ श्रावण १५ गते बिहिबार

३० जुलाई, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा काठमाडौं उपत्यकामा...

Top