प्रधानमन्त्री ओली अस्पतालबाट ‘डिस्चार्ज’, तत्काल बालुवाटारमा भेटघाट र छलफलमा सहभागी नहुने

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन ३० गते शुक्रबार


१३ मार्च, २०२०
काठमाडौं । मृगौला प्रत्यारोपण पछि प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका छन् । करिब २ साता लामो अस्पतालको बसाई पछि प्रधानमन्त्री ओली आज काठमाडौंको शिक्षण अस्पतालबाट प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटार फर्केका हुन् ।

दोश्रो पटक मृगौला प्रत्यारोपण गरेका प्रधानमन्त्रीको स्वास्थ्य अवस्थामा सुधार भएकोले डिस्चार्ज गरिएको अस्पतालले जनाएको छ । बालुवाटारमा रहँदा समेत विशेष आराम गर्न तथा बैठक तथा भेटवार्तामा सहभागी नहुन प्रधानमन्त्रीलाई चिकित्सकहरुले अनुरोध गरेका छन् । बालुवाटारमा रहँदा प्रधानमन्त्री निजी चिकित्सक एवं मिर्गौला रोग तथा प्रत्यारोपण चिकित्सा विभागकी प्रमुख डा. दिव्या सिंहको निगरानीमा रहने छन् ।

सिंह प्रधानमन्त्री ओलीको मृगौला प्रत्यारोपणमा सहभागी भएकी थिइन् । प्रधानमन्त्री ओलीको मृगौला प्रत्यारोपण फागुन २१ गते भएको थियो । त्यसका लागि प्रधानमन्त्री फागुन १९ गते अस्पताल भर्ना भएका थिए । उनलाई उनकी भान्जी समीक्षा संग्रौलाले मृगौला दिएकी थिइन् । संग्रलौला भने हिजोमात्रै अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएकी थिइन् । उनको अवस्था पनि सामान्य रहेको बताइएको छ ।

अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएपनि प्रधानमन्त्री ओलीको स्वास्थ्यमा पूर्ण सुधार आएर पुरानै अवस्थामा फर्कन भने करिब ६ महिना लाग्नसक्ने चिकित्सकहरुले जनाएका छन् । प्रधानमन्त्री ओलीको यसअघि १२ वर्षअघि मृगौला प्रत्यारोपण गरिएको थियो । त्यसबेला उनको भारतको एपोलो अस्पतालमा मृगौला फेरिएको थियो । त्यसबेला उपचारमा संलग्न भारतीय चिकित्सक पनि यसपटकको मृगौला प्रत्यारोपणमा सहभागी भएका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
फेरियो विदेशबाट हुने उद्दारको उडान तालिका (नयाँ तालिकासहित) फेरियो विदेशबाट हुने उद्दारको उडान तालिका (नयाँ तालिकासहित)

२०७७ असार ३ गते बुधबार

१७ जुन, २०२०काठमाडौं । सरकारले विश्वका विभिन्न देशमा रहेका...

देशैभरका छाउगोठ भत्काउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन देशैभरका छाउगोठ भत्काउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन

२०७६ पुष ९ गते बुधबार

२५ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । गृहमन्त्रालयले देशभरका सबै छाउगोठ...

सर्वोच्चले साढे १६ वर्ष जेल सजायाँ घटाई दिएपछि पूर्वडिआइजी कोइराला थुनामुक्त सर्वोच्चले साढे १६ वर्ष जेल सजायाँ घटाई दिएपछि पूर्वडिआइजी कोइराला थुनामुक्त

२०७७ श्रावण ८ गते बिहिबार

२३ जुलाई, २०२०काठमाडौं । आफ्नै श्रीमतीको हत्या गरी शव...

२०७८ बैशाखमा मध्यावधि चुनावको घोषणा : प्रतिनिधि सभा भंग २०७८ बैशाखमा मध्यावधि चुनावको घोषणा : प्रतिनिधि सभा भंग

२०७७ पुष ५ गते आइतबार

२० डिसेम्बर, २०२०काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले आगामी बैशाखमा...

Top