बेल्जियमको लुभेनमा रेलको लिगमा हामफालेर एक नेपालीले रोजे मृत्यु

Best Khabar Team | २०७७ जेठ २१ गते बुधबार


घटनास्थल लुभेन मेट्रो स्टेसन बेल्जियम ।

०६ मार्च, २०२०
लिंकरोभर । युरोपेली मुलुक बेल्जियममा एक नेपाली युवकले गुडिरहेको रेलको अगाडिको लिगमा हामफालेर आत्महत्या गरेका छन् । पश्चिम नेपालको पर्वत जिल्ला घर भएका ३५ वर्षका सुमन जैसी नामका ती युवक लामो समयदेखि बेल्जियममै बस्दै आएका थिए । उनले २ दिनअघि साँझ लुभेन शहरमा चल्ने रेलको लिगमा हाम फालेका हुन् ।

उनले रेलको लिगमा हामफालेको केही सेकेन्डभित्रै रेल आएर किच्दा उनको घटनास्थलमै ज्यान गएको थियो । झण्डै १४ वर्षदेखि बेल्जियम बस्दै आएका जैसीले किन आत्महत्याको बाटो रोजे भन्ने खुल्न सकेको छैन । यद्यपि पछिल्लो समयमा उनी डिप्रेसनबाट गुज्रिएको उनलाई नजिकबाट चिन्नेहरु बताउँछन् ।

पारिवारिक कारणबाट उनी पीडित बनेको र त्यसबाट उत्पन्न तनावलाई झेल्न नसकेर आत्महत्या गरेको हुनसक्ने अनुमान गरिएका छ । जैसीले अन्र्तजातीय विवाह गरेको र श्रीमतीसँग पछिल्ला केहीवर्षता मनमुटाव रहेको उनी निकटका नेपालीहरुले बताएका छन् । उनकी श्रीमती पनि लामो समयदेखि बेल्जियमै बस्दै आएकी छन् । पछिल्लो समयमा श्रीमतीको परपुरुषसँग सम्बन्ध रहेको आशंका गरेका उनले केही यस्तै फोटोहरु भेटेको भन्दै केही साथीहरुलाई बताएका थिए ।

जसका कारण उनलाई थप तनाव श्रृजना भएको थियो । उनको आत्महत्याको विषयमा त्यहाँका नेपालीहरुले उनको परिवारसँग पनि सोधपुछ गरिरहेको बताइएको छ । पछिल्लो समयमा उनले डिप्रेसनको औषधी समेत खाँदै आएका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
यी १२ सांसद जसले संविधान संशोधन प्रस्तावमाथिको मतदानमा सहभागिता जनाएनन् यी १२ सांसद जसले संविधान संशोधन प्रस्तावमाथिको मतदानमा सहभागिता जनाएनन्

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ जुन, २०२०काठमाडौं । भारतले अतिक्रमण गरेको नेपाली भूमिसहित...

बहराईन कोरोना : एउटै क्याम्पमा बसेका ९ नेपाली कामदारमा कोरोना  पोजिटिभ बहराईन कोरोना : एउटै क्याम्पमा बसेका ९ नेपाली कामदारमा कोरोना पोजिटिभ

२०७६ चैत्र २२ गते शनिबार

०४ मार्च, २०२०सल्माबाद । बराईनमा कामको शिलशिलामा पुगेका थप...

अमेरिकाले नेपाली सेनालाई दियो छोटो समयमा उडान र अवतरण गर्नसक्ने दुई विमान अमेरिकाले नेपाली सेनालाई दियो छोटो समयमा उडान र अवतरण गर्नसक्ने दुई विमान

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । नेपालको भौगलिक अवस्था तथा...

सञ्चारमन्त्रीको कार्यकक्षमा अख्तियारको छापा, कागजपत्र सिलबन्दी सञ्चारमन्त्रीको कार्यकक्षमा अख्तियारको छापा, कागजपत्र सिलबन्दी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२० फेब्रुअरी, २०२० काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले...

Top