बेल्जियमको लुभेनमा रेलको लिगमा हामफालेर एक नेपालीले रोजे मृत्यु

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन २३ गते शुक्रबार


घटनास्थल लुभेन मेट्रो स्टेसन बेल्जियम ।

०६ मार्च, २०२०
लिंकरोभर । युरोपेली मुलुक बेल्जियममा एक नेपाली युवकले गुडिरहेको रेलको अगाडिको लिगमा हामफालेर आत्महत्या गरेका छन् । पश्चिम नेपालको पर्वत जिल्ला घर भएका ३५ वर्षका सुमन जैसी नामका ती युवक लामो समयदेखि बेल्जियममै बस्दै आएका थिए । उनले २ दिनअघि साँझ लुभेन शहरमा चल्ने रेलको लिगमा हाम फालेका हुन् ।

उनले रेलको लिगमा हामफालेको केही सेकेन्डभित्रै रेल आएर किच्दा उनको घटनास्थलमै ज्यान गएको थियो । झण्डै १४ वर्षदेखि बेल्जियम बस्दै आएका जैसीले किन आत्महत्याको बाटो रोजे भन्ने खुल्न सकेको छैन । यद्यपि पछिल्लो समयमा उनी डिप्रेसनबाट गुज्रिएको उनलाई नजिकबाट चिन्नेहरु बताउँछन् ।

पारिवारिक कारणबाट उनी पीडित बनेको र त्यसबाट उत्पन्न तनावलाई झेल्न नसकेर आत्महत्या गरेको हुनसक्ने अनुमान गरिएका छ । जैसीले अन्र्तजातीय विवाह गरेको र श्रीमतीसँग पछिल्ला केहीवर्षता मनमुटाव रहेको उनी निकटका नेपालीहरुले बताएका छन् । उनकी श्रीमती पनि लामो समयदेखि बेल्जियमै बस्दै आएकी छन् । पछिल्लो समयमा श्रीमतीको परपुरुषसँग सम्बन्ध रहेको आशंका गरेका उनले केही यस्तै फोटोहरु भेटेको भन्दै केही साथीहरुलाई बताएका थिए ।

जसका कारण उनलाई थप तनाव श्रृजना भएको थियो । उनको आत्महत्याको विषयमा त्यहाँका नेपालीहरुले उनको परिवारसँग पनि सोधपुछ गरिरहेको बताइएको छ । पछिल्लो समयमा उनले डिप्रेसनको औषधी समेत खाँदै आएका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
९ महिनापछि मनकामना मन्दिर खुल्दै, मन्दिर भित्रै पसेर दर्शन गर्न भने तत्काल नपाईने ९ महिनापछि मनकामना मन्दिर खुल्दै, मन्दिर भित्रै पसेर दर्शन गर्न भने तत्काल नपाईने

२०७७ मंशिर २३ गते मंगलबार

०८ डिसेम्बर, २०२०कुरिनटार, गोरखा । गत चैत्र महिनादेखि कोरोना...

२४ घण्टामा थपिए २१३ जना संक्रमित २४ घण्टामा थपिए २१३ जना संक्रमित

२०७७ जेठ २५ गते आइतबार

०७ जुन, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टायता देशभर थप...

सैन्य ‘कु’ का विरुद्ध भएको प्रदर्शनमा गोली लागेर म्यानमारमा १० को मृत्यु, दर्जनौं घाइते सैन्य ‘कु’ का विरुद्ध भएको प्रदर्शनमा गोली लागेर म्यानमारमा १० को मृत्यु, दर्जनौं घाइते

२०७७ फाल्गुन १६ गते आइतबार

२८ फेब्रुअरी, २०२१यांगुन, म्यान्मार । करिब एक महिना अघि...

कोरोनाका कारण दुबईमा एक नेपालीको मृत्यु कोरोनाका कारण दुबईमा एक नेपालीको मृत्यु

२०७७ बैशाख २८ गते आइतबार

१०मे, २०२०दुबई । संयुक्त अरब इमिरेट्सको दुबई शहरमा कोरोना...

Top