इटहरीका मेयर पत्रकार विरुद्ध क्रुद्ध, रवि लामिछानेलाई ठाडै थर्काए (हेर्नोस् भिडियो)

Best Khabar Team | २०७६ जेठ २१ गते मंगलबार


०४ जुन, २०१९

काठमाडौं । सुनसरीस्थित इटहरी उपमहानगरपालिकाका मेयर द्वारिका चौधरीले केही पत्रकारहरुले अरुको हण्डी आएर आफू र नगरपालिकाको विरुद्धमा उत्रिएको भन्दै उनीहरुका विरुद्ध अभियान थाल्ने चेतावनी दिएका छन् । मोरङ्गका एक पत्रकारले नाममा अरुको हण्डीखाएर आफ्नो विरुद्ध विगत केहीवर्ष यता सुनियोजित रुपमा लेख पत्रिका तथा फेसबुकमार्फत् अभियान थालेको भन्दै त्यसका विरुद्ध अभियान छेड्ने चेतावनी दिएका हुन् ।

मोरङ्का पत्रकार विराट अनुपमलाई टेलिफोनमा धम्की दिँदै उहाँले पत्रकारको नाकको हड्डी भाँच्नको लागि एक करोड रुपैयाँ र एउटा घडेरी छुट्टयाएको बताएपछि त्यसको चौतर्फी विरोध भएको छ । यसैबीच, चौधरीसँग आजै साँझ न्यूज २४ टेलिभिजनले लिएको अन्र्तवार्तामा पनि धम्कीपूर्ण भाषा प्रयोग गर्नुभएको छ ।

कार्यक्रम प्रस्तोता रवि लामिछानेसँग भएको करिब १५ मिनेट लामो कुराकानीको ९० प्रतिशत समय उहाँले पत्रकारलाई गालि गर्नमा खर्चनुभयो । हेर्नोस लामिछाने र चौधरीबीचको यो टेलिफोन वार्ता तलको लिंकमा क्लिक गरेर .

https://www.youtube.com/watch?v=SMA095Ijy_8Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पूर्वसभामुख महरा थुनामुक्त पूर्वसभामुख महरा थुनामुक्त

२०७६ फाल्गुन ५ गते सोमबार

१७ फेब्रुअरी, २०२०काठमाडौं । संसद सचिवालयमा कार्यरत महिला कर्मचारी...

काठमाडौं र भक्तपुरका ३ जनामा कोरोना देखियो, देशभर आजमात्रै ८२ जनामा कोरोना संक्रमण, कुल संक्रमितको संख्या २१७ पुग्यो काठमाडौं र भक्तपुरका ३ जनामा कोरोना देखियो, देशभर आजमात्रै ८२ जनामा कोरोना संक्रमण, कुल संक्रमितको संख्या २१७ पुग्यो

२०७७ बैशाख ३० गते मंगलबार

१२ मे, २०२०काठमाडौं । देशका विभिन्न स्थानमा आज बिहानैदेखि...

७८ हजार बढी मास्कसहित काठमाडौंबाट ८ पक्राउ, महंगोमा बेच्ने योजना तुहियो ७८ हजार बढी मास्कसहित काठमाडौंबाट ८ पक्राउ, महंगोमा बेच्ने योजना तुहियो

२०७६ चैत्र १ गते शनिबार

१४ मार्च, २०२०काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकालगायत देशभर सर्जिकल मास्कको...

धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा  (नामावलीसहित) धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा (नामावलीसहित)

२०७६ चैत्र १६ गते आइतबार

२९ मार्च, २०२०सल्यानटार । धादिङ्गको उत्तरी क्षेत्रमा पर्ने त्रिपुरासुन्दरी...

Top