इटहरीका मेयर पत्रकार विरुद्ध क्रुद्ध, रवि लामिछानेलाई ठाडै थर्काए (हेर्नोस् भिडियो)

Best Khabar Team | २०७५ चैत्र २३ गते शनिबार


०४ जुन, २०१९

काठमाडौं । सुनसरीस्थित इटहरी उपमहानगरपालिकाका मेयर द्वारिका चौधरीले केही पत्रकारहरुले अरुको हण्डी आएर आफू र नगरपालिकाको विरुद्धमा उत्रिएको भन्दै उनीहरुका विरुद्ध अभियान थाल्ने चेतावनी दिएका छन् । मोरङ्गका एक पत्रकारले नाममा अरुको हण्डीखाएर आफ्नो विरुद्ध विगत केहीवर्ष यता सुनियोजित रुपमा लेख पत्रिका तथा फेसबुकमार्फत् अभियान थालेको भन्दै त्यसका विरुद्ध अभियान छेड्ने चेतावनी दिएका हुन् ।

मोरङ्का पत्रकार विराट अनुपमलाई टेलिफोनमा धम्की दिँदै उहाँले पत्रकारको नाकको हड्डी भाँच्नको लागि एक करोड रुपैयाँ र एउटा घडेरी छुट्टयाएको बताएपछि त्यसको चौतर्फी विरोध भएको छ । यसैबीच, चौधरीसँग आजै साँझ न्यूज २४ टेलिभिजनले लिएको अन्र्तवार्तामा पनि धम्कीपूर्ण भाषा प्रयोग गर्नुभएको छ ।

कार्यक्रम प्रस्तोता रवि लामिछानेसँग भएको करिब १५ मिनेट लामो कुराकानीको ९० प्रतिशत समय उहाँले पत्रकारलाई गालि गर्नमा खर्चनुभयो । हेर्नोस लामिछाने र चौधरीबीचको यो टेलिफोन वार्ता तलको लिंकमा क्लिक गरेर .

https://www.youtube.com/watch?v=SMA095Ijy_8Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
यसवर्षको मिस टुरिजमको आवेदन खुल्ला यसवर्षको मिस टुरिजमको आवेदन खुल्ला

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जुन, २०१९ काठमाडौं । यसवर्षको मिस टुरिजम–२०१९ को...

हिमपहिरोमा पुरिएका धादिङ्का तामाङ्को शव ३ महिनापछि भेटियो हिमपहिरोमा पुरिएका धादिङ्का तामाङ्को शव ३ महिनापछि भेटियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । २०७६ साल माघ ३ गतेदेखि...

विदेशमा रहेका आफ्ना नागरिकलाई स्वदेश ल्याएपछि कुवेतले लगायो २० दिने कर्फ्यू विदेशमा रहेका आफ्ना नागरिकलाई स्वदेश ल्याएपछि कुवेतले लगायो २० दिने कर्फ्यू

२०७७ भाद्र २० गते शनिबार

०९ मे, २०२०मिरक्युयेब, कुवेत । कोरोना भाइरस (कोभिड १९)...

अबैध आप्रबासी बोकेर युरोप आउँदै गरेको डुंगा भूमध्यसागरमा दुर्घटना, ४३ को मृत्यु, १० को जिवितै उद्दार अबैध आप्रबासी बोकेर युरोप आउँदै गरेको डुंगा भूमध्यसागरमा दुर्घटना, ४३ को मृत्यु, १० को जिवितै उद्दार

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२०लिंकरोभर, बेल्जियम । अबैधरुपमा युरोप छिर्न खोजेका...

Top