ट्रम्पको स्वागतका लागि भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी नै पुगे विमानस्थल

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२४ फेब्रुअरी, २०२०
नयाँदिल्ली । दुईदिने भारत भ्रमणका लागि अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प आज भारतको गुजरात पुगेका छन् । ट्रम्पको स्वागतका लागि भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी नै गुजरातको सरदार बल्लभभाई पटेल विमानस्थल पुगेका थिए ।

राष्ट्रपति ट्रम्प अमेरिकाबाट विशेष विमान चढेर भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको गृहनगर गुजरातस्थित अमदावाद पगेका हुन् । त्यसलगत्तै ट्रम्पले अमदावादको सावरमती आश्रमको निरीक्षण गर्नुका साथ मोटेरा स्थित क्रिकेट रंगशालामा आयोजित ‘नमस्ते ट्रम्प’ नामक कार्यक्रमलाई सम्बोधन गरेका थिए ।

त्यस क्रममा राष्ट्रपति ट्रम्पसले भारतसँग करिब ३ अर्ब बराबरको रक्षा संझौता गर्ने घोषणा गरेका थिए । कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री मोदीले राष्ट्रपति ट्रम्पको भारत भ्रमणले भारतको गौरब बढेको प्रतिक्रिया दिएका थिए । यो भ्रमणले दुई देशबीचको सम्बन्ध थप बलियो र प्रगाढ बन्ने विश्वास व्यक्त गरेका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भूकम्पले रुकुम र जाजरकोटमा ठूलो जनधनको क्षति : दर्जनौको मृत्यु, सयौं घाइते, उद्धारकार्य जारी (अपडेट) भूकम्पले रुकुम र जाजरकोटमा ठूलो जनधनको क्षति : दर्जनौको मृत्यु, सयौं घाइते, उद्धारकार्य जारी (अपडेट)

२०७९ चैत्र २८ गते मंगलबार

०४ नोभेम्बर, २०२३ मुसिकोट, रुकुम । पश्चिम नेपालको जाजरकोटलाई...

थपिँदै कोरोना संक्रमित : २४ घण्टामा ५९४ जना संक्रमित भेटिए थपिँदै कोरोना संक्रमित : २४ घण्टामा ५९४ जना संक्रमित भेटिए

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । पछिल्ला दिनहरुमा देशव्यापी रुपमा कोरोना...

विश्वमा पहिलोपटक कोरोना भाइरसबाट कुकुरको मृत्यु, अमेरिकामा ‘जर्मन सेफर्ड’ प्रजातिको कुकुरमा कोरोना संक्रमण पुष्टि विश्वमा पहिलोपटक कोरोना भाइरसबाट कुकुरको मृत्यु, अमेरिकामा ‘जर्मन सेफर्ड’ प्रजातिको कुकुरमा कोरोना संक्रमण पुष्टि

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० जुलाई, २०२०न्युर्योक, अमेरिका । कोरोना भाइरसबाट पहिलोपटक विश्वमा...

देशभर कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या १५ सय नाघ्यो देशभर कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या १५ सय नाघ्यो

२०७६ पुष २७ गते आइतबार

०१ डिसेम्बर, २०२०काठमाडौं । देशभर विगत २४ घण्टायता थप...

Top