ट्रम्पको स्वागतका लागि भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी नै पुगे विमानस्थल

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन १२ गते सोमबार


२४ फेब्रुअरी, २०२०
नयाँदिल्ली । दुईदिने भारत भ्रमणका लागि अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प आज भारतको गुजरात पुगेका छन् । ट्रम्पको स्वागतका लागि भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी नै गुजरातको सरदार बल्लभभाई पटेल विमानस्थल पुगेका थिए ।

राष्ट्रपति ट्रम्प अमेरिकाबाट विशेष विमान चढेर भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको गृहनगर गुजरातस्थित अमदावाद पगेका हुन् । त्यसलगत्तै ट्रम्पले अमदावादको सावरमती आश्रमको निरीक्षण गर्नुका साथ मोटेरा स्थित क्रिकेट रंगशालामा आयोजित ‘नमस्ते ट्रम्प’ नामक कार्यक्रमलाई सम्बोधन गरेका थिए ।

त्यस क्रममा राष्ट्रपति ट्रम्पसले भारतसँग करिब ३ अर्ब बराबरको रक्षा संझौता गर्ने घोषणा गरेका थिए । कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री मोदीले राष्ट्रपति ट्रम्पको भारत भ्रमणले भारतको गौरब बढेको प्रतिक्रिया दिएका थिए । यो भ्रमणले दुई देशबीचको सम्बन्ध थप बलियो र प्रगाढ बन्ने विश्वास व्यक्त गरेका थिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सरकारले भन्यो : कुलमान घिसिङ्लाई  प्राधिकरणको कार्यकारी निर्देशकमा  निरन्तरता दिने विषयमा कुनै निर्णय भएको छैन सरकारले भन्यो : कुलमान घिसिङ्लाई प्राधिकरणको कार्यकारी निर्देशकमा निरन्तरता दिने विषयमा कुनै निर्णय भएको छैन

२०७७ भाद्र ११ गते बिहिबार

२७ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । सरकारले नेपाल विद्यूत् प्राधिकरणको कार्यकारी...

पौषेझरी दर्किँरहँदा बृद्दाश्रम खोज्दै भौतारिने यी अभागी आमा……. पौषेझरी दर्किँरहँदा बृद्दाश्रम खोज्दै भौतारिने यी अभागी आमा…….

२०७६ पुष १९ गते शनिबार

काठमाडौं । पुस १८ गते शुक्रबार, बिहानैदेखि काठमाडौंको मौसम...

लकडाउन खुकुलो हुँदा यी क्षेत्रहरु तत्काल खुल्दैछन् (सूचीसहित) लकडाउन खुकुलो हुँदा यी क्षेत्रहरु तत्काल खुल्दैछन् (सूचीसहित)

२०७७ जेठ २८ गते बुधबार

१० जुन, २०२०काठमाडौं । सरकारले भोलिदेखि लागूहुने गरी मुलुकभर...

९  महिनादेखि भक्तजनका लागि बन्द पशुपतिनाथको मन्दिर पुस १ देखि खुल्ला गरिँदै ९ महिनादेखि भक्तजनका लागि बन्द पशुपतिनाथको मन्दिर पुस १ देखि खुल्ला गरिँदै

२०७७ मंशिर १५ गते सोमबार

३० नोभेम्बर, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को...

Top