सञ्चारमन्त्रीको कार्यकक्षमा अख्तियारको छापा, कागजपत्र सिलबन्दी

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


२० फेब्रुअरी, २०२०
काठमाडौं । अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले काठमाडौंको सिंहदबारस्थित सञ्चार मन्त्रालयमा छापा मारेर सञ्चारमन्त्री गोकुल बास्कोटाको कार्यकक्षमा रहेको कागजपत्रमा शिलबन्दी गरेको छ । सेक्युरिटी प्रेस खरिदसम्बन्धी विवादास्पद अडियो सार्वजनिक भएपछि अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले आज साँझ सिंहदबारस्थित मन्त्री बास्कोटाको कार्यकक्षमा छापा मारेर त्यहाँ रहेका दराज तथा अन्य कागजातमा सिलबन्दी गरेको हो ।

अख्तियार स्रोतका अनुसार करोडौं रुपैयाँ भ्रष्टाचार हुने गरी विवादास्पद समाचार बाहिर आएपछि मन्त्रीको कार्यकक्षमा छापा मारेर त्यहाँ राखेको कागजात सिलबन्दी गरिएको हो । सञ्चारमन्त्री बास्कोटाले राजीनामा दिएपछि अख्तियारको टोली मन्त्रालय पुगेर उनको कार्यकक्षमा रहेको दराजमा रहेका महत्वपूर्ण कागजातमा सिलबन्दी गरेको हो । अख्तियार स्रोतका अनुसार यो घटनाका विषयमा अख्तियारले आफ्नै ढंगले छानबिन प्रक्रिया अघि बढाउने छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अमेरिकाको नयाँ राष्ट्रपतिमा जो बाइडेन जित नजिक अमेरिकाको नयाँ राष्ट्रपतिमा जो बाइडेन जित नजिक

२०७७ जेठ २९ गते बिहिबार

०६ नोभेम्बर, २०२०न्यूयोर्क, अमेरिका । निर्वतमान राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पलाई...

ब्रुनाई, कम्बोडिया, भियतनाम तथा इक्वेडरका लागि नेपाली राजदूत नियुक्त ब्रुनाई, कम्बोडिया, भियतनाम तथा इक्वेडरका लागि नेपाली राजदूत नियुक्त

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ४ देशका...

प्रतिवेदन भन्छ : तत्कालीन पर्यटनमन्त्री चढेको हेलिकोप्टर दुर्घटनाको कारण पाइलट प्रतिवेदन भन्छ : तत्कालीन पर्यटनमन्त्री चढेको हेलिकोप्टर दुर्घटनाको कारण पाइलट

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ फेब्रुअरी, २०२०काठमाडौं । तत्कालीन पर्यटनमन्त्री रवीन्द्र अधिकारीलगायत चढेको...

Top