चीनमा कोरोना कहर : फेब्रुअरी १८ सम्म १८६८ जनाले ज्यान गुमाए

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१८ फेब्रुअरी, २०२०

बेइजिङ्ग । विश्वव्यापी रुपमा प्रभाव छाडेको कोरोना भाइरसका कारण चीनमा आज (१८ फेब्रुअरी, २०२०) सम्म १ हजार ८ सय ६८ जनाले ज्यान गुमाएका छन् । चीनको एक अस्पतालका निर्देशक नै कोरोनाको संक्रमणबाट ज्यान गुमाउन पुगेका छन् ।

चीनमा हालसम्म ७ जना स्वास्थ्यकर्मीले कोरोनाको कारण ज्यान गुमाईसकेका छन् । चिनियाँ स्वास्थ्य संगठनका अनुसार चीनमा हालसम्म यो रोगका कारण ७२ हजार ४ सय ३६ जनामा कोरोनाको संक्रमण देखिएको छ । कोरोना संक्रमणका कारण पछिल्लो एक साता यता चीनमा दैनिक सरदर १ सय जनाले ज्यान गुमाईरहेका छन् ।

यद्यपि चिनियाँ स्वास्थ्य अधिकारीहरुले रोगका नयाँ विरामीहरु देखिने क्रम भने ह्वात्तै घटेको जनाएका छन् । कोरोना भाइरसको उद्गम थलोको रुपमा रहेको हुबेई प्रान्तमा मात्र हालसम्म ५८ हजार १८२ जनामा संक्रमण देखिएको छ । हुबेइ प्रान्त कोरोनाको कारण निक्कै प्रभावित बनेको छ ।

जहाँका करोडौं मानिसहरुलाई सरकारले घरबाहिर ननिस्कन आदेश जारी गरेको छ । जहाँ एक महिनादेखि सडकमा अत्यावश्यक बाहेकका गाडीहरु गुडेका छैनन् भने हवाई सेवा समेत बन्द छ यस्तै विद्यालय, सरकारी कार्यालयलगायतका सार्वजनिक क्षेत्र अनिश्चितकालका लागि स्थगित गरिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
२४ घण्टामा देशभर १५० कोरोना संक्रमित थपिए २४ घण्टामा देशभर १५० कोरोना संक्रमित थपिए

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जुलाई, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर थप...

५ जना स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना देखिएपछि पर्वत अस्पतालले बन्द ग-यो आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा ५ जना स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना देखिएपछि पर्वत अस्पतालले बन्द ग-यो आकस्मिक बाहेकका सबै सेवा

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ जुन, २०२०फलेबास, पर्वत । अस्पतालमा कार्यरत पाँचजना स्वास्थ्यकर्मीमा...

अछाममा ‘हाइ अल्टिच्यूट’ बाट वडा अध्यक्षको ज्यान गयो अछाममा ‘हाइ अल्टिच्यूट’ बाट वडा अध्यक्षको ज्यान गयो

२०७४ जेठ २५ गते बिहिबार

०६ अगस्ट, २०१७ काठमाडौं । सुदुरपश्चिमाञ्चल विकास क्षेत्रमा पर्ने...

संक्रमित थपिँदै जाँदा  ब्राजिल बन्यो विश्वकै दोश्रो धेरै कोरोना संक्रमित देश संक्रमित थपिँदै जाँदा ब्राजिल बन्यो विश्वकै दोश्रो धेरै कोरोना संक्रमित देश

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२६ मे, २०२०साउ पाउलो । कोरोना भाइरस (कोभिड १९)...

Top