ललितपुरबाट सुनपसल लुट्ने ३ भारतीय सतुंगलमा समातिए

Best Khabar Team | २०७६ माघ २९ गते बुधबार


१२ फेब्रुअरी, २०२०
काठमाडौं । प्रहरीले ललितपुरस्थित एक सुनपसलबाट सुनचाँदीका महत्वपूर्ण गरगहना लुटेर फरार रहेका तीनजनालाई आज पक्राउ गरेको छ । ललितपुरमा रहेको एक सुनचाँदी पसलबाट केहीदिनअघि उनीहरुले रातिको समयमा पसल फुटाएर त्यहाँ रहेका सुनचाँदीका गरगरहना लुटेका थिए ।

करोडौं मूल्य बराबरको सुनचाँदीका गहना लुटिएपछि प्रहरीले घटनामा संलग्नको खोजी कार्य तीब्र बनाएकै बेला उनीहरु आज पक्राउ परेका हुन् । प्रहरीले भारतको मोतिहारी घर भएका ३ जना भारतीयलाई काठमाडौंको सतुंगलबाट पक्रेको जनाएको छ । उनीहरुको समुहमा रहेका अन्यको खोजी कार्य तीब्र बनाएको भन्दै प्रहरीले उनीहरुको नाम तथा उनीहरुलाई छिट्टै पत्रकारसम्मेलन गरी सार्वजनिक गर्ने तयारी गरेको छ ।

ललितपुरमा रहेको सुनचाँदी पसल चोरी गरेर उनीहरु थानकोटबाट बाहिरिने क्रममा सतुंगलबाट समातिएका हुन् । पक्राउ परेकाहरुका साथबाट प्रहरीले सुन र चाँदीका विभिन्न गरगहना र केही थान मोबाइलसमेत बरामद गरेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
घरमाभएका सबै दाजुभाईलाई एउटै श्रीमती बिहे गर्ने संसारकै अनौठो चलन नेपालमा (भिडियोसहित) घरमाभएका सबै दाजुभाईलाई एउटै श्रीमती बिहे गर्ने संसारकै अनौठो चलन नेपालमा (भिडियोसहित)

२०७६ मंशिर २७ गते शुक्रबार

नेपाली समाजमा एक श्रीमान् का २ वटा २ भन्दा...

बेलायतकी रानी एलेजावेथका श्रीमानको ९९ वर्षमा निधन बेलायतकी रानी एलेजावेथका श्रीमानको ९९ वर्षमा निधन

२०७७ चैत्र २७ गते शुक्रबार

०९ अप्रिल २०२१वेस्टह्याम, लण्डन । बेलायतकी महारानी एलेजावेथ द्वितीयका...

दुबईबाट आइपुगे १६९ नेपाली, विमानस्थलबाट सिधै ‘होल्डिङ्ग सेन्टर’ पु-याईयो दुबईबाट आइपुगे १६९ नेपाली, विमानस्थलबाट सिधै ‘होल्डिङ्ग सेन्टर’ पु-याईयो

२०७७ जेठ २३ गते शुक्रबार

०५ जुन, २०२०काठमाडौं । संयुक्त अरव इमिरेट्सको सार्जाबाट नेपालका...

Top