प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानले भन्छ : पूर्व सचिवपत्नीको हत्या कामदारबाटै

Best Khabar Team | २०७६ माघ २७ गते सोमबार


ललितपुरको सानेपास्थित पूर्वसचिव कार्कीको घर ।

१०, फेब्रुअरी, २०२०
ललितपुर । पूर्वसचिव अर्जुन कार्कीकी श्रीमती मुना कार्कीको हत्यामा उनकै घरमा कार्यरत घरेलु कामदार विजय चौधरीको संलग्नता रहेको ठहर प्रहरीले गरेको छ । यद्यपि घटनाको बारेमा प्रहरीले सूक्ष्म ढंगले अध्ययन अघि बढाएको छ ।

ललितपुरको सानेपास्थित आफ्नै घरमा आज बिहान अचेत अवस्थामा भेटिए लगत्तै मुनालाई उपचारका लागि श्रीमान् अर्जुनले प्रहरीको सहयोगमा अस्पताल पु=याएका थिए । अस्पताल पु¥याएको केहीबेरमै उनको ज्यान गै सकेको अस्पतालले बताएसँगै घटनाको बारेमा प्रहरीले थप अनुसन्धान अघि बढाएको थियो ।

घरमा राखिएको सिसि क्यामेराको भिडियो हेर्दा कामदार चौधरीले शुरुमा मुनालाई पछाडिबाट डोरीले घाँटीमा बाँधेर भुईँमा लडाएर पछि प्लाष्टिकको पिर्काले टाउकोमा हानेको देखिएको छ । घटनालगत्तै चौधरीले पनि घरको भ-याङ्गमा झुण्डिएर आत्महत्या गरेका थिए । प्रहरीले सिसी टिभी फुटेज र घटनाको प्रकृति हेर्दा कार्कीको हत्यामा चौधरीकै संलग्नता रहेको स्पष्ट भएको जनाएको छ ।

विगत लामो समयदेखि कार्कीको घरमा घरेलु कामदारको रुपमा कार्यरत चौधरी र कार्की बीचको विवादको विषयमा अहिलेसम्म केही खुल्न सकेको छैन । पूर्वसचिव कार्की पशुपतिनाथको दर्शन गर्न गएका बेला कार्कीको घरमा सो घटना भएको बताइएको छ । घरमा रहेका कार्कीका एक छोरा सो समयमा स्कुल गएका थिए ।

उनकी दुई छोरी भने उच्च शिक्षा अध्ययनका लागि विदेशमा रहेका छन् । घटनाको विषयमा प्रहरीले सूक्ष्म ढंगले अनुसन्धान अघि बढाएको जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
बझाङ्मा जीप दुर्घटना, ६ को मृत्यु, ६ घाइते बझाङ्मा जीप दुर्घटना, ६ को मृत्यु, ६ घाइते

२०७६ असार २ गते सोमबार

१७ जुन, २०१९ काठमाडौं । विकट पहाडी जिल्ला बझाङ्मा...

सेप्टेम्बर ११, १९ वर्षअघि अमेरिकाको कालो दिन ! सेप्टेम्बर ११, १९ वर्षअघि अमेरिकाको कालो दिन !

२०७७ भाद्र २६ गते शुक्रबार

११ सेप्टेम्बर, २०२०न्यूर्योक, अमेरिका । आज सेप्टेम्बर ११ ।...

रौतहटमा १४ दिन क्वारेन्टाइन बसेर घर फर्केका युवकमा कोरोना पोजेटिभ रौतहटमा १४ दिन क्वारेन्टाइन बसेर घर फर्केका युवकमा कोरोना पोजेटिभ

२०७७ बैशाख १६ गते मंगलबार

२८ अप्रिल, २०२०गौर । बैदेशिक रोजगारीको लागि भारतको कोलकत्ता...

पोखरामा सडक महोत्सवको रौनकता पोखरामा सडक महोत्सवको रौनकता

२०७६ पुष १६ गते बुधबार

०१ डिसेम्बर, २०१९ पोखरा । नयाँवर्ष २०२० को अवसर...

Top