अमेरिकामा बर्दीमै रहेका प्रहरी अधिकारीमाथि गोली प्रहार, एक गम्भीर घाइते

Best Khabar Team | २०७६ माघ २६ गते आइतबार


०९ फेब्रुअरी, २०२०
न्यूर्योक । अमेरिकाको न्यूर्योकमा आज साँझ डियुटीमा रहेका प्रहरी अधिकारीमाथि अज्ञात व्यक्तिले गोली प्रहार गरेका छन् । सुरक्षा गस्तीका लागि प्रहरीको गाडीभित्र बर्दीमै हतियारसहित रहेका प्रहरी अधिकारीमाथि ती व्यक्तिले केही सोध्ने बहानामा गोली प्रहार गरेको अमेरिकी सञ्चारमाध्यमहरुले जानकारी दिएका छन् ।

राजधानी न्यूर्योकस्थित फक्स नामक सडक खण्डमा सो घटना भएको र घटनामा घाइते प्रहरी अधिकारीलाई तत्काल अर्का सुरक्षाकर्मीले उपचारका लागि अस्पताल पु¥याएका थिए । ती प्रहरी अधिकारीको अवस्था खतरामुक्त रहेको बताइएको छ । उनको अनुहारका विभिन्न भागमा गोली लागेको छ । ती बन्दुधकारी प्रहरी अधिकारीलाई केही सोधपुछ गर्ने बहानामा प्रहरीको भ्यान नजिक पुगेका थिए ।

एक्कासी कम्मरमा रहेको पेस्तोल निकालेर गोली प्रहार गरेर त्यहाँबाट उनी फरार भएका थिए । उनको खोजीका लागि न्यूर्योक प्रहरीले तीव्र सुरक्षा जाँच अभियान अघि बढाएको जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
कोरोना विरुद्धको खोपको दोश्रो डोज फागुन २ बाट लगाउन शुरु गरिने कोरोना विरुद्धको खोपको दोश्रो डोज फागुन २ बाट लगाउन शुरु गरिने

२०७७ माघ २९ गते बिहिबार

११ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । पहिलो चरणमा कोरोना भाइरस विरुद्ध(कोभिड–१९)...

सिराहको बैंकबाट ५ करोड रुपैयाँ लुट्ने लुटेरा काठमाडौंमा पक्राउ सिराहको बैंकबाट ५ करोड रुपैयाँ लुट्ने लुटेरा काठमाडौंमा पक्राउ

२०७६ पुष २० गते आइतबार

०५ जनवरी, २०२० काठमाडौं । सिराहामा रहेको कृषि विकास...

सुन तस्करी प्रकरण : पूर्व सभामुख महराका छोरा राहुललाई पुर्पक्षका लागि कारागार पठाउन आदेश सुन तस्करी प्रकरण : पूर्व सभामुख महराका छोरा राहुललाई पुर्पक्षका लागि कारागार पठाउन आदेश

२०८० आश्विन २६ गते शुक्रबार

१३ अक्टोबर, २०२३काठमाडौं । काठमाडौं जिल्ला अदालतले पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर...

गोर्खामा झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्ने एक युवकको उपचारको क्रममा पाटन अस्पतालमा मृत्यु, मृत्युपछि गरिएको परीक्षणमा कोरोना पुष्टि गोर्खामा झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्ने एक युवकको उपचारको क्रममा पाटन अस्पतालमा मृत्यु, मृत्युपछि गरिएको परीक्षणमा कोरोना पुष्टि

२०७७ असार २३ गते मंगलबार

०८ जुलाई, २०२०आरुघाट, गोर्खा । गोर्खा जिल्लामा झुण्डिएर आत्महत्याको...

Top