अमेरिकामा बर्दीमै रहेका प्रहरी अधिकारीमाथि गोली प्रहार, एक गम्भीर घाइते

Best Khabar Team | २०७७ भाद्र १७ गते बुधबार


०९ फेब्रुअरी, २०२०
न्यूर्योक । अमेरिकाको न्यूर्योकमा आज साँझ डियुटीमा रहेका प्रहरी अधिकारीमाथि अज्ञात व्यक्तिले गोली प्रहार गरेका छन् । सुरक्षा गस्तीका लागि प्रहरीको गाडीभित्र बर्दीमै हतियारसहित रहेका प्रहरी अधिकारीमाथि ती व्यक्तिले केही सोध्ने बहानामा गोली प्रहार गरेको अमेरिकी सञ्चारमाध्यमहरुले जानकारी दिएका छन् ।

राजधानी न्यूर्योकस्थित फक्स नामक सडक खण्डमा सो घटना भएको र घटनामा घाइते प्रहरी अधिकारीलाई तत्काल अर्का सुरक्षाकर्मीले उपचारका लागि अस्पताल पु¥याएका थिए । ती प्रहरी अधिकारीको अवस्था खतरामुक्त रहेको बताइएको छ । उनको अनुहारका विभिन्न भागमा गोली लागेको छ । ती बन्दुधकारी प्रहरी अधिकारीलाई केही सोधपुछ गर्ने बहानामा प्रहरीको भ्यान नजिक पुगेका थिए ।

एक्कासी कम्मरमा रहेको पेस्तोल निकालेर गोली प्रहार गरेर त्यहाँबाट उनी फरार भएका थिए । उनको खोजीका लागि न्यूर्योक प्रहरीले तीव्र सुरक्षा जाँच अभियान अघि बढाएको जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
दशैंको फूलपातीकै दिन मुगुमा भयानक दुर्घटना : ३२ को मृत्यु केही घाइते (अपडेट) दशैंको फूलपातीकै दिन मुगुमा भयानक दुर्घटना : ३२ को मृत्यु केही घाइते (अपडेट)

२०७८ मंशिर २४ गते शुक्रबार

१२ अक्टोबर, २०२१गमगढी, मुगु । बाँकेको नेपालगञ्जबाट मुगुको गमगढी...

उदयपुर भुल्केका ८ जनामा कोरोना आशंका : थप परीक्षणका लागि स्वाब धरान पठाईयो उदयपुर भुल्केका ८ जनामा कोरोना आशंका : थप परीक्षणका लागि स्वाब धरान पठाईयो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ अप्रिल, २०२०गाईघाट । उदयपुरको भुल्केस्थित एकै गाउँका ८...

जसले पूखौंदेखि भक्तपुरे जुजु धौं बनाउने पेशा अँगाले जसले पूखौंदेखि भक्तपुरे जुजु धौं बनाउने पेशा अँगाले

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

तपाईँ दहीको पारखी हुनुहुन्छ ? वा तपाईँको परिवारका कोही...

Top