बाग्लुङ्गमा जन्ती बोकेको ट्राक्टर दुर्घटना, ३ को मृत्यु ४ घाइते

Best Khabar Team | २०७७ जेठ २० गते मंगलबार


०६ फेब्रुअरी, २०२०
बलेवा । प्रदेशनम्बर ४ अन्र्तगत पर्ने बाग्लुङ् जिल्लाको तामाखोलामा आजसाँझ भएको जन्ती बोकेको ट्रयाक्टर दुर्घटनामा परेको छ । सो दुर्घटनामा परी ३ जनाको घटनास्थलमै ज्यान गएको छ । सो दुर्घटनामा म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका वडा नम्बर २ की २१ वर्षकी रीता पुन, सोही ठाउँबस्ने ५२ वर्षीया मनकुमारी पुन र ५७ वर्षका ओमप्रकाश पुनको ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ ।

सो दुर्घटनामा घाइते भएका अरु ४ जनालाई स्थानीय स्वास्थ्यचौकीमा प्राथमिक उपचार गरी जिल्ला अस्पताल लगिएको छ । जन्ती बोकेर जाँदै गरेको ग१त ५७६२ नम्बरको ट्याक्टर तमानखोला–३ को बुलबुले दुर्घटनामा परेको हो ।

स्थानीय बोगां दोभानमा जन्ती लिएर गएका बेला सडकबाट एक्कासी ट्राक्टर पल्टिएको बताइएको छ । घटनालगत्तै प्रहरीले घाइतेको उद्दार गरेको थियो । अहिले घटनाको प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
इन्डोनेसियामा शक्तिशाली भूकम्प : दर्जनौको मृत्यु, केही अस्पतालसहित सयौं घर भत्किए इन्डोनेसियामा शक्तिशाली भूकम्प : दर्जनौको मृत्यु, केही अस्पतालसहित सयौं घर भत्किए

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ जनवरी, २०२१जाकर्ता, इन्डोनेसिया ।इन्डानेसियामा आज बिहान गएको भूकम्पमा...

पाल्पाको १० वटै स्थानीय तहमा कोरोना संक्रमण फैलियो पाल्पाको १० वटै स्थानीय तहमा कोरोना संक्रमण फैलियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ जुन, २०२०तानसेन, पाल्पा । पाल्पा जिल्लाका १० वटै...

कोरोना कहर : ललितपुर जावालाखेलको सदर चिडियाखानामा प्रवेश निषेध कोरोना कहर : ललितपुर जावालाखेलको सदर चिडियाखानामा प्रवेश निषेध

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ मार्च, २०२०ललितपुर । नेपालको सबैभन्दा पुरानो र ठूलो...

अहिलेको ‘लकडाउन’ साउन ७ सम्मलाई थपियो, घरमै क्वारेन्टाइनमा बस्ने प्रतिबद्धता जनाएपछि मात्रै काठमाडौं छिर्न अनुमति दिइने अहिलेको ‘लकडाउन’ साउन ७ सम्मलाई थपियो, घरमै क्वारेन्टाइनमा बस्ने प्रतिबद्धता जनाएपछि मात्रै काठमाडौं छिर्न अनुमति दिइने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ जुन, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरसको संक्रमण बढ्दै...

Top