प्रहरीका पूर्वडिएसपी विरुद्ध बलात्कारको उजुरी, पुलिस रिपोर्ट बनाउन जाँदा बलात्कार गरेको जाहेरी

Best Khabar Team | २०७७ जेठ २० गते मंगलबार


०६ फेब्रुअरी, २०२० ।
काठमाडौं । आफूलाई नेपाल प्रहरीका एकजना पूर्व डिएसपीले जर्वजस्ती करणी गरेको भन्दै एक युवतीले प्रहरीमा उजुरी दिएकी छन् । लतिलपुर बस्ने २१ वर्षकी गोमा केसी (नाम परिवर्तन) ले नेपाल प्रहरीका पूर्व डिएसपी राजकुमार खिउजूले आफूलाई १ वर्षअघि काम लिएर प्रहरीकोमा गएका बेला बर्दीमै बलात्कार गरेको भन्दै उजुरी दिएकी हुन् ।

उनले महानगरीय प्रहरी परिसर जावालाखेलमा पूर्व डिएसपी खिउजूविरुद्ध उजुरी दिएपछि घटना सार्वजनिक भएको हो । उनले चापागाउँस्थित प्रहरीकोमा प्रहरी रिपोर्ट बनाउन जाने क्रममा सहजीकरण गरिदिने बहानामा खिउजुले आफूलाई जर्वजस्ती गरेको उजुरीमा उल्लेख गरेकी छन् । त्यसपछि निरन्तररुपमा झण्डै एक वर्षसम्म आफूमाथि जर्वजस्ती गरेको भन्दै उनले पटक पटक प्रहरीको उजुरी दिनजाँदा प्रहरीले आफूलाई फर्काइदिने गरेको आरोप लगाएकी छन् ।

ती प्रहरी डिएसपीले पहिलो पटक आफूलाई २०७५ साल मंसिर ३० गते चिया खान लैजाने बहानामा होटलमा लगेर जर्वजस्ती गरेको उनले बताएकी छन् । उजुरीमा उनले घटनाको भिडियो खिचेको र घटनाको बारेमा कसैलाई बताईदिए भिडियोसमेत सार्वजनिक गरिदिने र ज्यानको समेत असुरक्षा हुने भन्दै खिउजूले थर्काउँदै आएको उल्लेख गरेकी छन् । घटनाको बारेमा सार्वजनिक हुने डरले हिउजूले केही समयअघि पदबाट राजिनामा दिएको बताइएको छ । उजुरी उपर प्रहरीले छानबिन अघि बढाउने जनाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
६ महिनापछि खुल्यो लामो दुरीका सार्वजनिक यातयात ६ महिनापछि खुल्यो लामो दुरीका सार्वजनिक यातयात

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ सेप्टेम्बर, २०२०काठमाण्डौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को संक्रमण...

पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराई विरुद्ध साइबर अपराधको उजुरी पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराई विरुद्ध साइबर अपराधको उजुरी

२०७७ श्रावण २१ गते बुधबार

०८ मे, २०२०काठमाडौं । पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईसहित ३...

कोरियामा कोरोना कहर : सुरक्षित रहन नेपालीलाई दूतावासको आग्रह कोरियामा कोरोना कहर : सुरक्षित रहन नेपालीलाई दूतावासको आग्रह

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ फेब्रुअरी, २०२०सोल । दक्षिण कोरियामा पछिल्लो केहीदिनयता तीव्र...

भागरथीको हत्यारा को ? भागरथीको हत्यारा को ?

२०७८ श्रावण १८ गते सोमबार

०८ फेब्रुअरी, २०२१बैतडी–बिकट पहाडी जिल्ला बैतडीकी एक किशोरीको माघ...

Top