अमेरिकामा यात्रुबाहक बसभित्रै गोली प्रहार, १ को मृत्यु ५ घाइते

Best Khabar Team | २०७६ चैत्र २० गते बिहिबार


सुनिल तिवारी, न्यूर्योक । अमेरिकाको क्यालिफोर्नियामा आज बिहान यात्रुबाहक बसमा गोली प्रहार हुँदा एकजनाको ज्यान गएको छ । अमेरिकी प्रहरीका अनुसार ‘ग्रेउण्ड बसमा’ बन्धुकधारीले अन्दाधुन्दा गोली प्रहार गर्दा सोही बसमा यात्रा गरिरहेका एकजनाको घटनास्थलमै ज्यान गएको हो । सो घटनामा परी कोलम्बियाकी अन्दाजी ५० वर्षकी एक महिलाको ज्यान गएपनि उनको नाम खुल्न सकेको छैन ।

सो घटनामा परी अरु ५ जना घाइते भएका छन् । बन्दुकधारीले बन्दुकबाट आक्रमण गरिरहेका बेला बसभित्र ४३ जना यात्रु थिए । अधिकांश यात्रुहरुले बन्धुकधारीसँग प्रतिकार गरेका कारण थप जनधनको क्षति हुन नपाएको अमेरिकी सञ्चारमाध्यमहरुले उल्लेख गरेका छन् । अमेरिकाको लस एन्जलसबाट बसमा चढेका ती बन्धुकधारीले क्यालिफोर्नियामा रहेको फ्रिवेमा पुगेपछि घटना घटाएका थिए ।

घटनामा संलग्न ती युवकलाई बसका यात्रुहरुको सहयोगमा पक्राउ गरिएको छ । बसभित्ररहेका ती युवकको व्यवहार शंकास्पद रहेको भन्दै केही यात्रुले पहिले नै प्रहरीमा समेत खबर गरिसकेका थिए भने कतिपय यात्रुले चालकलाई ती युवकको विषयमा जानकारी गराएका थिए । पछि प्रहरीमा गएको फोनको आधारमा प्रहरीले सो बसभित्र रहेका ती युवकलाई नियन्त्रणमा लिन सफल भएको थियो । घाइतेहरुको स्थानीय अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ ।

घाइतेहरुको अवस्था सामान्य रहेको बताइएको छ । पछिल्लो समयमा अमेरिकामा सार्वजनिक स्थल, पसल तथा ग्यास स्टेशनहरुमा गोली प्रहारका घटना सामान्य भएपनि यात्रुबाहक बसभित्रै गोली प्रहारका घटना हुन थालेपछि भने सर्वसाधारण थप त्रसित बन्न थालेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अफ्रिकी मुलुक बुरुन्डीका राष्ट्रपतिको हृदयघातका कारण निधन अफ्रिकी मुलुक बुरुन्डीका राष्ट्रपतिको हृदयघातका कारण निधन

२०७७ भाद्र २१ गते आइतबार

०९ जुन, २०२०जितेगा, बुरुन्डी । मध्य अफ्रिकी राष्ट्र बुरुन्डीका...

आयल निगमले किनेको जग्गा विवाद : संसदीय समितिले अनुगमन गर्ने आयल निगमले किनेको जग्गा विवाद : संसदीय समितिले अनुगमन गर्ने

२०७४ जेठ २५ गते बिहिबार

  ०६ अगस्ट, २०१७ काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले...

पक्रने तयारी गर्दैगर्दा एसएसपी राणाद्वारा ‘आत्मसमर्पण’ पक्रने तयारी गर्दैगर्दा एसएसपी राणाद्वारा ‘आत्मसमर्पण’

२०७६ माघ १९ गते आइतबार

०२ फेब्रुअरी, २०२० धरान । प्रहरी संगठनमै कार्यरत एक...

भेरीनदीमा वेपत्ता ६ जनाकै शव भेटियो भेरीनदीमा वेपत्ता ६ जनाकै शव भेटियो

२०७६ माघ २३ गते बिहिबार

०२ मे, २०२०मुसिकोट । विगत १० दिनदेखि रुकुमको भेरी...

Top