धादिङ्गे गायक पारसको ‘जन्मदिनको शुभकामना’ बजारमा

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन १९ गते सोमबार


०३ फेब्रुअरी, २०२०
काठमाडौं । धादिङ् जिल्लाको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकास्थित मुलपानीमा जन्मिएर सांगीतिक क्षेत्रमा लागेका गायक एवं संगीतकार पारस थापा क्षेत्रीको ‘जन्मदिनको शुभकामना’ नामक सांगीतिक प्रस्तुती बजारमा आएको छ ।

गायिका पूर्णिमा लामा र थापा स्वयंको स्वर रहेको यो एल्मबमा आधुनिक गीतहरुको संग्रह रहेको छ । संग्रहमा रहेका मध्ये ‘जन्मदिनको शुभकामना’ शीर्षकको गीतको भिडियो निक्कै आकर्षक देखिन्छ । गीतको रचना र संगीत पारसले नै गरेका हुन् भने एरेन्जर यम थापा मगर हुन् । सो भिडियोको निर्देशन देवेन्द्र कुँवर र र निर्माण सरस्वती थापा क्षेत्रीले गरेकी हुन् । गीतमा वालकलाकार प्रियांशु थापा क्षेत्री र रिजन रायमाझीको अभिनयले सबैलाई मन्त्रमुग्ध बनाउँछ ।

यसका अलावा गायक थापा र प्रतिमा गैरेको अभियय पनि उत्कृष्ट देखिन्छ । ‘थ्रिपियस मिडिया नेटवर्क’को प्रस्तुती रहेको सो गीतको म्युजिक भिडियो राजधानी फिलिम्स् प्रालिमार्फत् युट्वमा सार्वजनिक छ । बैदेशिक रोजगारीमा जानुपर्दाको पिडा र यसले परिवारमा ल्याउने विचलनलाई सर्जक थापाले यसअघि पनि सांगीतिक प्रस्तुतीमार्फत् उजागर गरिसकेका छन् ।

पछिल्लो समयमा नेपालको सांगीतिक क्षेत्रमा स्थापित गायक, संगीतकार तथा रचनाकार तीनै विधामा आफूलाई सफल कलाकारको रुपमा स्थापित गराउन थापा सफल बनेका छन् । गीतको म्युजिक भिडियो हेर्न तलको लिंकमा क्लिक गर्नुहोला ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
चीनतर्फबाट सामान ल्याउने गरी ६ महिना पछि एकतर्फी खुल्यो रसुवागढी नाका चीनतर्फबाट सामान ल्याउने गरी ६ महिना पछि एकतर्फी खुल्यो रसुवागढी नाका

२०७७ जेठ २५ गते आइतबार

०६ जुलाई, २०२०धुन्चे । चीनले केही कन्टेनर सामान ल्याइदिएसँगै...

भारतबाट चोरी गरेको एक करोड रुपैयाँ कैलालीमा माटोको खाल्टोमा पुरिएको अवस्थामा भेटियो भारतबाट चोरी गरेको एक करोड रुपैयाँ कैलालीमा माटोको खाल्टोमा पुरिएको अवस्थामा भेटियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१५ जनवरी, २०२० काठमाडौं । रोजगारीको लागि भारत पुगेकाहरुले...

कोरोना नियन्त्रण पूर्व तयारी : यी हुन्  तत्काल बन्द नहुने सेवाहरु कोरोना नियन्त्रण पूर्व तयारी : यी हुन् तत्काल बन्द नहुने सेवाहरु

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२० मार्च, २०२० काठमाडौं । सरकारले विश्वव्यापी महामारीको रुपमा...

जाजरकोट पहिरो : वेपत्ता पाँचको अवस्था अझै अज्ञात जाजरकोट पहिरो : वेपत्ता पाँचको अवस्था अझै अज्ञात

२०७७ कार्तिक २२ गते शनिबार

११ जुलाई, २०२०बारेकोट, जाजरकोट । जाजरकोटमा हिजो राति गएको...

Top