धादिङ्गे गायक पारसको ‘जन्मदिनको शुभकामना’ बजारमा

Best Khabar Team | २०७६ फाल्गुन १९ गते सोमबार


०३ फेब्रुअरी, २०२०
काठमाडौं । धादिङ् जिल्लाको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकास्थित मुलपानीमा जन्मिएर सांगीतिक क्षेत्रमा लागेका गायक एवं संगीतकार पारस थापा क्षेत्रीको ‘जन्मदिनको शुभकामना’ नामक सांगीतिक प्रस्तुती बजारमा आएको छ ।

गायिका पूर्णिमा लामा र थापा स्वयंको स्वर रहेको यो एल्मबमा आधुनिक गीतहरुको संग्रह रहेको छ । संग्रहमा रहेका मध्ये ‘जन्मदिनको शुभकामना’ शीर्षकको गीतको भिडियो निक्कै आकर्षक देखिन्छ । गीतको रचना र संगीत पारसले नै गरेका हुन् भने एरेन्जर यम थापा मगर हुन् । सो भिडियोको निर्देशन देवेन्द्र कुँवर र र निर्माण सरस्वती थापा क्षेत्रीले गरेकी हुन् । गीतमा वालकलाकार प्रियांशु थापा क्षेत्री र रिजन रायमाझीको अभिनयले सबैलाई मन्त्रमुग्ध बनाउँछ ।

यसका अलावा गायक थापा र प्रतिमा गैरेको अभियय पनि उत्कृष्ट देखिन्छ । ‘थ्रिपियस मिडिया नेटवर्क’को प्रस्तुती रहेको सो गीतको म्युजिक भिडियो राजधानी फिलिम्स् प्रालिमार्फत् युट्वमा सार्वजनिक छ । बैदेशिक रोजगारीमा जानुपर्दाको पिडा र यसले परिवारमा ल्याउने विचलनलाई सर्जक थापाले यसअघि पनि सांगीतिक प्रस्तुतीमार्फत् उजागर गरिसकेका छन् ।

पछिल्लो समयमा नेपालको सांगीतिक क्षेत्रमा स्थापित गायक, संगीतकार तथा रचनाकार तीनै विधामा आफूलाई सफल कलाकारको रुपमा स्थापित गराउन थापा सफल बनेका छन् । गीतको म्युजिक भिडियो हेर्न तलको लिंकमा क्लिक गर्नुहोला ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना रोग नियन्त्रणका लागि...

विश्वभर कोरोनाबाट साढे सात लाख बढीको मृत्यु, १५० भन्दा बढी राष्ट्रमा दैनिक देखिँदैछन् संक्रमित विश्वभर कोरोनाबाट साढे सात लाख बढीको मृत्यु, १५० भन्दा बढी राष्ट्रमा दैनिक देखिँदैछन् संक्रमित

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१४ अगस्ट, २०२०न्यूर्योक, अमेरिका । कोरोना भाइरसको संक्रमण शुरुभएदेखि...

चीनमा कोरोना कहर : फेब्रुअरी १८ सम्म १८६८ जनाले ज्यान गुमाए चीनमा कोरोना कहर : फेब्रुअरी १८ सम्म १८६८ जनाले ज्यान गुमाए

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१८ फेब्रुअरी, २०२० बेइजिङ्ग । विश्वव्यापी रुपमा प्रभाव छाडेको...

High Cost Of A Strong Euro High Cost Of A Strong Euro

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

Daniel Gros Europe is experiencing a “good” crisis. Despite...

Top