hi himalaya nepal

सुनसरीमा गाडी र माइक्रो ठोक्किँदा ४ को मृत्यु, १३ घाइते

Best Khabar Team | २०७६ माघ १९ गते आइतबार


०२ फेबुअरी, २०२०
इनरुवा । पूर्वी नेपालको सुनसरीमा आज बिहान भएको सडक दुर्घटनामा ४ जनाको ज्यान गएको छ भने १३ जना घाइते भएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुनसरीले दिएको जानकारी अनुसार सुनसरीको इनरुवा नगरपालिका वडा नम्बर २ मा पर्ने सखुवागाछिमा ना ६ ख ७९५ नम्बरको यात्रुबाहक बस र बा ५ ख ३१५७ नम्बरको आपसमा ठोक्किएको थियो ।

दुर्घटनाको सांकेतिक तस्वीर : साभार इन्टरनेट

दुर्घटनामा माइकोबसका चालक धादिङ्गका दिपक खड्का, यात्रुहरु काठमाडौंका हेमराज कोइराला, डोलमाया कोइराला र भक्तपुरकी गरिमा गौतमको ज्यान गएको छ । गौतमको उपचारको क्रममा धरानको विपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ ।

कोइरालाद्वयको स्थायी घर पूर्वी नेपालको झापा भएको बताइएको छ । सो दुर्घटनामा घाइते भएका १३ जनाको स्थानीय विभिन्न अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ । घाइतेमध्ये केहीको अवस्था गम्भीर रहेको बताइएको छ । दुर्घटनाको कारण खुल्न सकेको छैन । दुर्घटनालगत्तै प्रहरीले यात्रुबाहक नाइट बस र चालकलाई नियन्त्रणमा लिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
६ वर्षअघिको एसिडकाण्डमा अदालतले सुनायो दोषीमाथि ८ बर्ष कैद सजायाँ, उपचारखर्च झण्डै डेढ करोड भराउन निर्देशन ६ वर्षअघिको एसिडकाण्डमा अदालतले सुनायो दोषीमाथि ८ बर्ष कैद सजायाँ, उपचारखर्च झण्डै डेढ करोड भराउन निर्देशन

२०७६ फाल्गुन १५ गते बिहिबार

२७ फेब्रुअरी, २०२०हेटौंडा । मकवानपुरमा २०७० साल वैशाख ९...

बझाङ्मा जीप दुर्घटना, ६ को मृत्यु, ६ घाइते बझाङ्मा जीप दुर्घटना, ६ को मृत्यु, ६ घाइते

२०७६ असार २ गते सोमबार

१७ जुन, २०१९ काठमाडौं । विकट पहाडी जिल्ला बझाङ्मा...

रौतहटमा १४ दिन क्वारेन्टाइन बसेर घर फर्केका युवकमा कोरोना पोजेटिभ रौतहटमा १४ दिन क्वारेन्टाइन बसेर घर फर्केका युवकमा कोरोना पोजेटिभ

२०७७ बैशाख १६ गते मंगलबार

२८ अप्रिल, २०२०गौर । बैदेशिक रोजगारीको लागि भारतको कोलकत्ता...

बाजुरामा कोरोना राहतमा व्यापक भ्रष्टाचार : ७ किलो चामल हातमा, हस्ताक्षर भने ३० किलो बुझेको भन्दै गर्न लगाईयो बाजुरामा कोरोना राहतमा व्यापक भ्रष्टाचार : ७ किलो चामल हातमा, हस्ताक्षर भने ३० किलो बुझेको भन्दै गर्न लगाईयो

२०७७ असार ४ गते बिहिबार

बाजुराको बडिमालिका नगरपालिकाका हलिया, गरीब, असहाय र श्रमिकलाई कोभिड–१९...

Top