पार्टी राजनीतिबाट बाहिरिइन करिष्मा मानन्धर

Best Khabar Team | २०७६ जेठ २० गते सोमबार


३ जुन २०१८
काठमाडौं । विगत केही वर्षयता बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको नयाँ शक्ति पार्टीमा प्रवेश गरी सक्रिय राजनीतिमा लागेकी नेपाली चलचित्र क्षेत्रकी चर्चित नायिक करिष्मा मान्धनरले पार्टी परित्या गरेको घोषणा गरेकी छिन् ।

उनले गत आइतबार राजधानीमा पत्रकार सम्मेलन गरी बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको नयाँ शक्ति पार्टीमा आफू क्रियाशील रहेको भएपनि बाबुराम भट्टराई उपेन्द्र यादव नेतृत्वको संघीय समाजवादी पाटीमा विलय भएपछि आफूले पार्टी परित्याग गरेको बताइएकी छन् । गत चैत्र अन्तिम साता नयाँ शक्ति पार्टीका तत्कालीन संयोजक बाबुराम भट्टराई र उपेन्द्र यादव नेतृत्वको संघीय समाजवादी फोरमबीच एकता भएदेखि नै मानन्धर यो प्रक्रियाप्रति असन्तुष्ट देखिँदै आएकी थिइन् ।

उनले त्यसपछि विभिन्न व्यक्तिहरुसँगको भेटमा आफूले अव राजनीतिबाट अलग रहने घोषण गरेको भएपछि करिब २ महिनापछि आएर आएर औपचारिक रुपमै आफू पार्टीको राजनीतिबाट अलग भएको घोषणा गरेकी हुन् । उनले समाजवादी पार्टी नेपालमा रहन नसक्ने भन्दै व्यक्तिरुपमा बाबुराम भट्टराई भेटेर पटक पटक पार्टी छाड्ने जानकारी गराएकी थिइन् । एकतापछि उनी राजनीतिमा निस्क्रिय जस्तै बनेकी थिइन् ।

शुरुमा मौखिक रुपमा राजीनामा दिएको र पछि औचारिक रुपमा नै लिखित राजीनामा पार्टीमा बुझाएको र सो स्वीकृत समेत भएको छ । यद्यपि करिस्माले भने आफ्नो केही व्यक्तिगत काम रहेकोले आफूले सक्रिय राजनीतिबाट विक्रम लिन लागेको बताएकी छन् । २०७२ सालमा बाबुराम नेतृत्वको नयाँ शक्ति गठन भएपछि करिष्मा नयाँ शक्तिमा प्रवेश गरेकी थिइन् । हालै इसीसी परिक्षा दिएर रिजल्टको प्रतिक्षामा रहेकी मानन्धरले भोलिका दिनमा आफ्नो व्यक्तिगत कामको लागि समय चाहिएको भन्दै पार्टी राजनीतिबाट अलग भएको घोषणा गरेकी हुन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
पशुपतिनाथको ५६ वर्षयताको सम्पत्ति सार्वजनिक, ९ किलो सुन, सवा एक अर्ब नगद पशुपतिनाथको ५६ वर्षयताको सम्पत्ति सार्वजनिक, ९ किलो सुन, सवा एक अर्ब नगद

२०७६ जेठ २२ गते बुधबार

०५ जुन, २०१९ काठमाडौं । हिन्दुहरुको आरध्यदेव श्री पशुपतिनाथको...

युरोपमा फेरि भयाबह बन्दै कोरोना : फ्रान्स, इटली, पोल्याण्ड जर्मनीलगायतका देश सबैभन्दा बढी प्रभावित युरोपमा फेरि भयाबह बन्दै कोरोना : फ्रान्स, इटली, पोल्याण्ड जर्मनीलगायतका देश सबैभन्दा बढी प्रभावित

२०७७ कार्तिक २१ गते शुक्रबार

पि.एल. तरंग०६ नोभेम्बर, २०२०लिंकरोभर, बेल्जियम । युरोपमा चिसो मौसम...

दैलेखमा १० दिनअघि भारतबाट फर्केर क्वारेन्टाइनमा बसेका एक युवकको मृत्यु, कोरोनाको आशंका दैलेखमा १० दिनअघि भारतबाट फर्केर क्वारेन्टाइनमा बसेका एक युवकको मृत्यु, कोरोनाको आशंका

२०७७ जेठ १७ गते शनिबार

३० मे, २०२०दुल्लु, दैलेख । भारतबाट फर्किएर क्वारेन्टाइनमा बस्दै...

गोरखाको बारपाकमा एउटै परिवारका ३ जना मृत भेटिए गोरखाको बारपाकमा एउटै परिवारका ३ जना मृत भेटिए

२०७७ फाल्गुन १० गते सोमबार

२२ फेब्रुअरी, २०२१गोर्खाबजार, गोर्खा । गोरखा जिल्लाको पालुङ्गटारमा एउटै...

Top