hi himalaya nepal

तीव्र रुपमा फैलिँदै कोरोना : १८० जनाले गुमाए ज्यान

Best Khabar Team | २०७६ माघ १६ गते बिहिबार


३० जनवरी,२०२०
बेइजिङ्ग । कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट चीनमा १८० जनाले ज्यान गुमाएका छन् । हालसम्म विश्वको १५ मुलुकमा फैलिएको कोरोना भाइरस चीनको वुहान शहरबाट शुरु भएको थियो । हाच्छ्युँ गर्दा वा खोक्दा निस्कने थुकको छिटाबाट भाइरस एक व्यक्तिबाट अर्को व्यक्तिमा सर्ने चीनको राष्ट्रिय स्वास्थ्य आयोगले बताएको छ ।

संक्रमित भएपनि चीनभन्दा बाहिरी मुलुकमा भने कोरोना भाइरसको कारणबाट कसैको मृत्यु भएको छैन । सरकारले संक्रमणबाट बच्नका लागि सावधानी अपनाउन आग्रह गरेको छ । चीनले गराएको जानकारी अनुसार बिहीबार सम्म विश्वभर करिब साढे ७ हजारभन्दा बढी व्यक्ति संक्रमित भएका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
१६८ नेपाली यात्रु लिएर कुवेतबाट बुधबार काठमाडौं उड्दै ‘जजिरा* एयर’ १६८ नेपाली यात्रु लिएर कुवेतबाट बुधबार काठमाडौं उड्दै ‘जजिरा* एयर’

२०७७ जेठ २७ गते मंगलबार

०९ जुन, २०२०साल्मिया, कुबेत । अन्ततः महिनौदेखि कुवेतमा अलपत्र...

लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो लकडाउन जेठ ३२ सम्म लम्बियो

२०७७ जेठ १७ गते शनिबार

३० मे, २०२०काठमाडौं । सरकारले कोरोना रोग नियन्त्रणका लागि...

नेपालका ४२ जिल्लामा भेटिए कोरोना संक्रमित, बाँके सबैभन्दा धेरै प्रभावित (प्रदेश र जिल्लागत तथ्यांकसहित) नेपालका ४२ जिल्लामा भेटिए कोरोना संक्रमित, बाँके सबैभन्दा धेरै प्रभावित (प्रदेश र जिल्लागत तथ्यांकसहित)

२०७७ जेठ १० गते शनिबार

२३ मे, २०२०काठमाडौं । नेपालका कुल ४२ जिल्लामा हालसम्म...

Climate change & it’s effect in Himalayan Region Climate change & it’s effect in Himalayan Region

२०७६ मंशिर २३ गते सोमबार

Kathmandu . Experts fear that these glaciers in the...

Top