अमेरिका छि-यो कोरोना भाईरस, एक अमेरिकी युवकमा कोरोनाको संक्रमण

Best Khabar Team | २०७६ माघ ८ गते बुधबार


२२ जनवरी, २०२०
वासिङ्गटन् । अमेरिकाको वासिङ्गटन राज्यमा एक अमेरिकी नागरिकमा कोरोना भाईरस भेटिएपछि उनलाई अस्पतालमा उपचारार्थ भर्ना गरिएको छ । केही समयअघि चीनको बुहान राज्य बसेर फर्किएका युवकमा कोरोना भाईरसको संक्रमण भेटिएपछि उनलाई उपचारको लागि स्थानीय अस्पतालमा भर्ना गरिएको हो ।

३० वर्षका ती पुरुष करिब २ साता चीनको बुहान प्रान्तमा घुम्नको लागि गएका थिए । त्यहाँबाट फर्किएलगत्तै उनमा कोरोना भाईरसको संक्रमण देखिएको हो । कोरोना भाईरसका कारण अहिलेसम्म चीनमा एक दर्जन बढी मानिसको ज्यान गै सकेको छ । भाइरसको प्रकोप हाल जापान, कोरियालगायतका मुलुकमा समेत देखिएपछि सावधानी अपनाईको छ ।

नेपालमा पनि केहीसमयअघि चीनबाट फर्केका एक युवकमा कोरोना भाईरस भेटिएपछि ती युवकको उपचार शुक्रराज ट्रपिकल तथा सरुवा रोग केन्द्रमा भै रहेको छ । चीनको बुहान प्रान्तमा यो रोगले संक्रमणको रुप लिएपछि अहिले विश्वभर यसको त्रास बढेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
भदौ १७ गतेसम्म थपियो उपत्यकामा निषेधाज्ञा भदौ १७ गतेसम्म थपियो उपत्यकामा निषेधाज्ञा

२०७७ भाद्र १० गते बुधबार

२६ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको संक्रमण फैलन नदिन...

अछाममा ‘हाइ अल्टिच्यूट’ बाट वडा अध्यक्षको ज्यान गयो अछाममा ‘हाइ अल्टिच्यूट’ बाट वडा अध्यक्षको ज्यान गयो

२०७४ श्रावण २२ गते आइतबार

०६ अगस्ट, २०१७ काठमाडौं । सुदुरपश्चिमाञ्चल विकास क्षेत्रमा पर्ने...

अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला

२०७७ जेठ २९ गते बिहिबार

११ जुन, २०२०टुनिस, ट्युनिसिया । अफ्रिकी मुलुक ट्युनिसियाबाट अबैध...

नाटक देखाउन आएका ४ कलाकार युरोपमै लुकेपछि… नाटक देखाउन आएका ४ कलाकार युरोपमै लुकेपछि…

२०७६ असार २५ गते बुधबार

१० जुलाई, २०१९ बर्लिन । नेपाली नाटक ‘घेरो’ देखाउनका...

Top