आगिञ्चोकमा सडक सकस : ‘कुरिकुरी सरकार’ (भिडियोसहित)

Best Khabar Team | २०७६ माघ ७ गते मंगलबार


काठमाडौंको पश्चिमी छिमेकी जिल्ला धादिङ्ग । काठमाडौंबाट मलेखु हुँदै करिब ९० किलोमिटरको यात्रा पछि पुगिन्छ धादिङ्गबेसी । अनि जिल्ला सदरमुकाम धादिङ्गबेसीबाट २८ किलोमिटर पारगरेपछि पुगिने ठाउँ हो सल्यानटार । पोहोरसम्म सल्यानटारसम्म गाडी पुग्न निक्कै ठूलो हण्डर खेप्नुपर्दथ्यो । यो वर्ष सडक कालोपत्र भएपछि सल्यानटारसम्म त सजिलै गाडी पुग्छ । तर त्यही सल्यानटार हुँदै आगिञ्चोक तर्फ अघि बढ्दा ४ किलोमिटर अगाडीको बाटोले सरकारलाई ‘कुरीकुरी’ गरिरहेको छ ।

जिल्लाको दर्जनौं गाउँका बासिन्दा ओहोर दोहोर गर्ने यो बाटो काठमाडौंको नयाँबसपार्कबाट मुस्किलले १ सय २५ किलोमिटरको दुरीमा छ । तर माघमा पनि गाडी धकेलेर र बाटो खनेरै गाडी लैजानुपर्ने बाध्यताले कुनै दुर दराजको जिल्लाको सडकको छनक दिने गरेको छ । थोरै पानी पर्दापनि यो क्षेत्रको सडक हिलाम्मे हुन्छ ।

प्रस्तुत भिडियोमा हामीले आगिञ्चोकमा सडक विग्रिएको छ भन्ने थाहा पाएपछि गाडीका ‘स्टाफले’ विग्रिएको सडकबाट गाडी उतार्न स्थानीय टारीबेसीबाट बालुवा लिएर अगडि बढेपछिका केही दृष्यहरु समावेश गरेका छौं । काठमाडौंबाट नजिकैको यो ठाउँमा मध्य हिउँदमा देखिएको सडक सकसले सरकार र स्थानीय जनप्रतिनिधिहरुलाई ‘कुरीकुरी’ गरिरहेको छ ।

Video : Bestkhabar.comComment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अमेरिकाका पूर्वराष्ट्रपति दम्पत्ति पहिलो सगरमाथा आरोहीको बारेमा चलचित्र बनाउँदै अमेरिकाका पूर्वराष्ट्रपति दम्पत्ति पहिलो सगरमाथा आरोहीको बारेमा चलचित्र बनाउँदै

२०७७ माघ २५ गते आइतबार

०७ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । अमेरिकाका पूर्व राष्ट्रपति बराक ओमामा...

नेपाल दर्शन २०२० : फोटो पत्रकारका २०० फोटो नेपाल दर्शन २०२० : फोटो पत्रकारका २०० फोटो

२०७६ माघ ७ गते मंगलबार

२१ जनवरी, २०२० काठमाडौं । संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक...

कोरोना भाइरसको प्रकोप : अप्रिल १५ सम्मका लागि पोर्चुगल र स्पेनबीचको सबै नाका बन्द कोरोना भाइरसको प्रकोप : अप्रिल १५ सम्मका लागि पोर्चुगल र स्पेनबीचको सबै नाका बन्द

२०७६ चैत्र ३ गते सोमबार

१६ मार्च, २०२०मड्रिड । युरोपेली मुलुक पोर्चुगलले छिमेकी मुलुक...

सप्तरीमा पहिलो पटक भेटिए कोरोना संक्रमित सप्तरीमा पहिलो पटक भेटिए कोरोना संक्रमित

२०७७ बैशाख २९ गते सोमबार

११ मे, २०२०सप्तरी । तराईका जिल्लामा पछिल्ला दिनहरुमा कोरोना...

Top