रहेनन् विश्वकै होचा व्यक्तिको रुपमा गिनिजबुकमा नाम लेखाउने खगेन्द्र

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१७ जनवरी, २०२०
पोखरा । विश्वकै होचा व्यक्तिको रुपमा १० वर्षअघि विश्व रेकर्ड राख्न सफल बाग्लुङ्गका खगेन्द्र थापामगरको निधन भएको छ । मुटुसम्बन्धी समस्याबाट पीडित थापामगरको उपचारको क्रममा आज दिउँसो पोखराको मणिपाल अस्पतालमा निधन भएको हो ।

पछिल्लो समय खगेन्द्र पोखरा बस्दै आएका थिए । उनको स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि अस्पतालको आइसियुमा राखेर उपचार थालिएको भएपनि उनलाई बचाउन नसकिएको चिकित्सकरुले जनाएका छन् । उनलाई निमोनियासमेत भएको अस्पतालले जनाएको छ ।

२०६७ सालमा ६७ दशमवल ०८ सेन्टिमिटर उचाईसहित विश्वकै होचा व्यक्तिको रुपमा खगेन्द्रले गिनिज बुकमा नाम लेखाएका थिए । उनको भोलि बौद्ध परम्पराअनुसार पोखरामै अन्येष्टि गरिने खगेन्द्र थापा मगर प्रतिष्ठानका अध्यक्ष मीनबहादुर राना मगरले बेष्टखबर डटकमलाई जानकारी दिए ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
मस्तिष्कको सर्जरीपछि भारतीय पूर्व राष्ट्रपति मुखर्जीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै, कोरोनाको संक्रमण पनि देखियो मस्तिष्कको सर्जरीपछि भारतीय पूर्व राष्ट्रपति मुखर्जीको स्वास्थ्य अवस्था जटिल बन्दै, कोरोनाको संक्रमण पनि देखियो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१३ अगस्ट, २०२०नयाँदिल्ली । केहीसाता अघि मस्तिष्कको सर्जरी गराएका...

इटहरीका मेयर पत्रकार विरुद्ध क्रुद्ध, रवि लामिछानेलाई ठाडै थर्काए (हेर्नोस् भिडियो) इटहरीका मेयर पत्रकार विरुद्ध क्रुद्ध, रवि लामिछानेलाई ठाडै थर्काए (हेर्नोस् भिडियो)

२०७५ चैत्र २३ गते शनिबार

०४ जुन, २०१९ काठमाडौं । सुनसरीस्थित इटहरी उपमहानगरपालिकाका मेयर...

भारतमा कोरोना : एकैदिन १२१ को मृत्यु, ३४७५ नयाँ विरामी थपिए, संक्रमितको संख्या ७४ हजार नाघ्यो भारतमा कोरोना : एकैदिन १२१ को मृत्यु, ३४७५ नयाँ विरामी थपिए, संक्रमितको संख्या ७४ हजार नाघ्यो

२०७७ मंशिर २० गते शनिबार

१२ मे, २०२०नयाँदिल्ली । भारतमा पछिल्ला दिनहरुमा कोरोना भाइरसले...

भागरथीको हत्यारा को ? भागरथीको हत्यारा को ?

२०७८ श्रावण १८ गते सोमबार

०८ फेब्रुअरी, २०२१बैतडी–बिकट पहाडी जिल्ला बैतडीकी एक किशोरीको माघ...

Top