धादिङ्मा एकै परिवारका ४ जना त्रिशुलीमा हेलिए, आमाको मृत्यु, २ छोरा वेपत्ता

Best Khabar Team | २०७६ माघ २ गते बिहिबार


१६ जनवरी, २०२० धादिङ्ग । पृथ्वीराजमार्गमा पर्ने धादिङ्गको बेनिघाटमा एकै परिवारका ४ जना त्रिशुली नदीमा हेलिएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङ्गका अनुसार काठमाडौं चन्दागिरी नगरपालिकाका थानकोट बस्ने बिनय लामिछाने श्रीमती र २ नाबालक छोरासहित आज साँझ त्रिशुली नदीमा हाम फालेका हुन् ।

स्थानीय बेनिघाट रोराङ्ग गाउँपालिकाको बाँदरेस्थित झलुंगे पुलबाट साँझ अन्दाजी ७ बजेतिर हामफालेका लामिछानेलाई प्रहरीले जिवितै उद्दार गरेको भएपनि श्रीमतीको भने मृत्यु भएको छ । सो घटनामा लामिछानेका दुई बच्चा वेपत्ता भएका छन् । साँझ अबेरसम्म उनीहरुको खोजी कार्य जारी राखिएपनि यो समाचार तयार पार्दा सम्म उनीहरुलाई फेला पार्न सकिएको छैन ।

काठमाडौंबाट माघेसंक्रान्ति बनाउन धादिङ्गको आदमघाटस्थित ससुराली आएका बेला श्रीमती जमुनासहित लामिछानेले त्रिशुलीमा हामफालेर आत्महत्याको प्रयास गरेका हुन् । घटनामा उनका २ वर्ष र ६ महिनाका २ छोरा वेपत्ता भएको जिप्रका धादिङ्गको भनाई छ । चर्को ऋण लिएका लामिछाने परिवारले त्यसैको व्याज तिर्न नसकेर आत्महत्या गरेको प्रहरीको अनुसन्धानले देखाएको छ । यस विषयमा प्रहरीले थप अनुसन्धान अघि बढाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
फोटोमा हेर्नुस् राष्ट्रिय टोपी दिवस फोटोमा हेर्नुस् राष्ट्रिय टोपी दिवस

२०७६ पुष १६ गते बुधबार

०१ जनवरी, २०२०काठमाडौं । राष्ट्रिय टोपी दिवसको अवसरमा आज...

धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा  (नामावलीसहित) धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा (नामावलीसहित)

२०७६ चैत्र १६ गते आइतबार

२९ मार्च, २०२०सल्यानटार । धादिङ्गको उत्तरी क्षेत्रमा पर्ने त्रिपुरासुन्दरी...

भारतमा लिगमा सुतिरहेका १६ मजदुरको रेलले किचेर मृत्यु, रोटी लिएर यात्रा गरेका थिए मजदुरले… भारतमा लिगमा सुतिरहेका १६ मजदुरको रेलले किचेर मृत्यु, रोटी लिएर यात्रा गरेका थिए मजदुरले…

२०७७ बैशाख २६ गते शुक्रबार

०८ मे, २०२०नयाँदिल्ली । भारतमा रेलले किचेर १६ जना...

दक्षिण एसियाली खेलकुदको  पुरुष फुटबल खेलमा नेपाललाई स्वर्णपदक दक्षिण एसियाली खेलकुदको पुरुष फुटबल खेलमा नेपाललाई स्वर्णपदक

२०७६ मंशिर २४ गते मंगलबार

११ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । काठमाडौंमा जारी दक्षिण एसियाली...

Top