धादिङ्मा एकै परिवारका ४ जना त्रिशुलीमा हेलिए, आमाको मृत्यु, २ छोरा वेपत्ता

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१६ जनवरी, २०२० धादिङ्ग । पृथ्वीराजमार्गमा पर्ने धादिङ्गको बेनिघाटमा एकै परिवारका ४ जना त्रिशुली नदीमा हेलिएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङ्गका अनुसार काठमाडौं चन्दागिरी नगरपालिकाका थानकोट बस्ने बिनय लामिछाने श्रीमती र २ नाबालक छोरासहित आज साँझ त्रिशुली नदीमा हाम फालेका हुन् ।

स्थानीय बेनिघाट रोराङ्ग गाउँपालिकाको बाँदरेस्थित झलुंगे पुलबाट साँझ अन्दाजी ७ बजेतिर हामफालेका लामिछानेलाई प्रहरीले जिवितै उद्दार गरेको भएपनि श्रीमतीको भने मृत्यु भएको छ । सो घटनामा लामिछानेका दुई बच्चा वेपत्ता भएका छन् । साँझ अबेरसम्म उनीहरुको खोजी कार्य जारी राखिएपनि यो समाचार तयार पार्दा सम्म उनीहरुलाई फेला पार्न सकिएको छैन ।

काठमाडौंबाट माघेसंक्रान्ति बनाउन धादिङ्गको आदमघाटस्थित ससुराली आएका बेला श्रीमती जमुनासहित लामिछानेले त्रिशुलीमा हामफालेर आत्महत्याको प्रयास गरेका हुन् । घटनामा उनका २ वर्ष र ६ महिनाका २ छोरा वेपत्ता भएको जिप्रका धादिङ्गको भनाई छ । चर्को ऋण लिएका लामिछाने परिवारले त्यसैको व्याज तिर्न नसकेर आत्महत्या गरेको प्रहरीको अनुसन्धानले देखाएको छ । यस विषयमा प्रहरीले थप अनुसन्धान अघि बढाएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
सबै ‘अबैतानिक महावाणिज्यदूत’को सेवा सुविधा खोसियो सबै ‘अबैतानिक महावाणिज्यदूत’को सेवा सुविधा खोसियो

२०७७ श्रावण २० गते मंगलबार

०८ अप्रिल, २०२० काठमाडौं । सरकारले नेपालस्थित सबै कूटनीतिक...

२०७७ सालको दशैं आजबाट बिधिबत् रुपमा सम्पन्न २०७७ सालको दशैं आजबाट बिधिबत् रुपमा सम्पन्न

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० अक्टोबर, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरसको प्रकोपकैबीच यो वर्षको...

देशैभरी माघेझरी, हिमाली जिल्लामा हिमपात, आइतबारदेखि मौसममा सुधार आउने देशैभरी माघेझरी, हिमाली जिल्लामा हिमपात, आइतबारदेखि मौसममा सुधार आउने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ जनवरी, २०२०काठमाडौं । पश्चिमी बायुको न्यून चापीय प्रणाली...

सागमा स्वर्ण जित्ने खेलाडीलाई जनही ९ लाख दिने सरकारको घोषणा सागमा स्वर्ण जित्ने खेलाडीलाई जनही ९ लाख दिने सरकारको घोषणा

२०७६ कार्तिक २६ गते मंगलबार

१२ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । दक्षिण एसियाली खेलकुद प्रतियोगिता...

Top