ललितपुर दुर्घटना : एक पत्रकार र एक कलाकारको ज्यान गयो

Best Khabar Team | २०७५ माघ २३ गते बुधबार


०२ जुन, २०१९
काठमाडौं । उपत्यकाको ललितपुरमा आज भएको सडक दुर्घटनामा २ जनाको ज्यान गएको छ । ज्यान गुमाउनेमा एक पत्रकार तथा एक कलकार रहेका छन् । ललितपुरको धोवीघाटमा तीनवटा सवारीसाधन एक आपसमा ठोक्किँदा दुईजनाको ज्यान गएको हो । प्रहरीले दिएको जानकारी अनुसार बा १६ च ४७४३ स्कोरपियो गाडीले बा ११ च ८९४९ बोलेरो गाडी, बा १२ च ५७७६ नम्बरको महेन्द्रा पिकअप भ्यान र बा ४३ प ९८६३ नम्बरको पल्सर मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएको थियो ।

दुर्घटनामा परी ललितपुर गोदावरीका गोविन्द शर्मा र नुवाकोटका चन्द्रमणि मुडवरीको ज्यान गएको हो । दुर्घटनामा गम्भीर घाइते उनीहरुको उपचारको लागि नर्भिक अस्पताल लैजाने क्रममा बाटैमा ज्यान गएको पुष्टि अस्पतालले गरेको हो । दुर्घटनामा परी ज्यान गुमाउने पत्रकार शर्मा काठमाडौंमा विभिन्न सञ्चारमाध्यमसँग आबद्ध रहनुभएका थियो ।

उहाँ कृषि पत्रकार प्रतिष्ठान जोनाका अध्यक्ष समेत रहनुभएको थियो । यस्तै मुडवरीले पनि कलाकारिता क्षेत्रमा काम गर्दै आउनुभएको थियो । सुरुमा २ वटा जीप ठोक्किएको र त्यसपछि थप अर्को एउटा जीप र मोटरसाइकल ठोक्किँदा दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ ।
ठक्कर दिने सवारी चालकलाई नियन्त्रणमा लिएर घटनाको विषयमा जानकारी लिने काम भै रहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
मार्च अन्तिम सातादेखि त्रिभुवन विमानस्थल रातिको समयमा बन्द हुने मार्च अन्तिम सातादेखि त्रिभुवन विमानस्थल रातिको समयमा बन्द हुने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१६ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । नेपालको एकमात्रै अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल, त्रिभुवन...

अष्ट्रेलियामा आगोको वितण्डा अष्ट्रेलियामा आगोको वितण्डा

२०७६ चैत्र १९ गते बुधबार

०४ जनवरी, २०२० मेलबर्न । अष्ट्रेलियाको भिक्टोरिया राज्यको जंगलमा...

नेपाल दर्शन २०२० : फोटो पत्रकारका २०० फोटो नेपाल दर्शन २०२० : फोटो पत्रकारका २०० फोटो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ जनवरी, २०२० काठमाडौं । संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक...

अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला

२०७७ कार्तिक २१ गते शुक्रबार

११ जुन, २०२०टुनिस, ट्युनिसिया । अफ्रिकी मुलुक ट्युनिसियाबाट अबैध...

Top