क्वात्रालाई राजदूतका रुपमा नेपाल पठाउने तयारी

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१५ जनवरी, २०२०
नयाँदिल्ली । भारतले नेपालका लागि नयाँ राजदूतमा विनयमोहन क्वात्रालाई पठाउने तयारी गरेको छ । यसअघि नेपालका लागि राजदूत मञ्जिवसिंह पुरीको कार्यकाल सकिएपछि नयाँ राजदूत नियुक्तीको लागि भारतले क्वात्राको नाममा लगभग सहमति जनाएको छ । क्वात्रा हाल पेरिसमा छन् ।

फ्रान्सका लागि भारतीय राजदूतका रुपमा कार्यरत क्वात्रा ३२ वर्षअघि परराष्ट्रसेवामा प्रवेश गरेका थिए । भारतीय सञ्चारमाध्यमका अनुसार उनी भारतको व्यापार, अर्थ व्यवस्था र वृत्त व्युरोका जानकार मानिन्छन् । भारतीय पूर्वराज पुरीको कार्यकाल सकिएपछि क्वात्राको नाम राजदूतमा प्रस्ताव गरिएको स्रोतको दाबी छ । उनले यसै महिनाको अन्तिमतिरबाट आफ्नो कार्यकाल सम्हाल्ने छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
स्पेनमा कोरोना संक्रमणमा पहिलोपटक राजपरिवारका सदस्यको मृत्यु : राजकुमारी  मारियाको निधन कोरोनाबाटै भएको अस्पतालले ग-र्यो पुष्टि स्पेनमा कोरोना संक्रमणमा पहिलोपटक राजपरिवारका सदस्यको मृत्यु : राजकुमारी मारियाको निधन कोरोनाबाटै भएको अस्पतालले ग-र्यो पुष्टि

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२८ मार्च, २०२०बार्सिलोना । स्पेनमा पछिल्ला दिनहरुमा भयाबह बन्दै...

गोर्खामा झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्ने एक युवकको उपचारको क्रममा पाटन अस्पतालमा मृत्यु, मृत्युपछि गरिएको परीक्षणमा कोरोना पुष्टि गोर्खामा झुण्डिएर आत्महत्याको प्रयास गर्ने एक युवकको उपचारको क्रममा पाटन अस्पतालमा मृत्यु, मृत्युपछि गरिएको परीक्षणमा कोरोना पुष्टि

२०७७ असार २३ गते मंगलबार

०८ जुलाई, २०२०आरुघाट, गोर्खा । गोर्खा जिल्लामा झुण्डिएर आत्महत्याको...

भारतको राजस्थान सरकारले ६५ वर्ष माथिका बृद्धबृद्धालाई पशुपति भ्रमण गराउने भारतको राजस्थान सरकारले ६५ वर्ष माथिका बृद्धबृद्धालाई पशुपति भ्रमण गराउने

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ जुन, २०१९काठमाडौं । छिमेकी मुलुक भारतको राजस्थान सरकारले...

Top