उपत्यकाभित्रकै २ एनसेल टावरमा अज्ञात समूहको आगजनी

Best Khabar Team | २०७६ पुष २९ गते मंगलबार


१४ जनवरी, २०२०
काठमाडौं । अज्ञात समूहले काठमाडौं उपत्यकाभित्रका विभिन्न स्थानमा रहेका एनसेलका टावरमा आगजनी गरेको छ । काठमाडौंको उत्तरी क्षेत्रमा अवस्थित जितपुरफेदीमा रहेको एनसेल टावर र दक्षिणी क्षेत्रको दक्षिणकालीमा रहेको अर्को टावरमा गएराति आगजनी भएको हो ।

काठमाडौंको तारकेश्वर नगरपालिकास्थित जितपुर फेदीमा रहेको सो टावरमा गएराति १ बजेतिर अज्ञात समूहले पेट्रोल खन्याएर आगो लगाएको बताइएको छ । यस्तै दक्षिणकाली नगरपालिकास्थित छैमलेको टावरमा पनि सोही प्रकृतिको घटना भएको छ । राति करिब २ बजेको समयमा सो टावरमा आगजनी भएको हो । आगजनीलगत्तै सो क्षेत्रमा एनसेल मोबाइलको सेवा अवरुद्ध बनेको छ ।

विगत लामो समयदेखि राज्यलाई लाभकर तिर्न एनसेलले आनाकानी गर्दै आइरहेका कारण देशका दुई दर्जनबढी स्थानमा रहेका एनसेलका टावरहरुमा अज्ञात समूहले आगजनी गर्दै आइरहेका छन् । काठमाडौंमा भएको यो घटनामा पनि कसको संलग्नता रहेको छ भन्ने केही खुल्न सकेको छैन । यद्यपि नेत्रविक्रम चन्द नेतृत्वको माओवादीले विगत देखि नै एनसेललक्षित आक्रमण गर्दै आएका कारण यो घटनामा पनि उनीहरुकै संलग्नता भएको हुनसक्ने आशंका प्रहरीको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
संविधान संसोधन नभए सरकार छाड्ने उपेन्द्र यादवको चेतावनी संविधान संसोधन नभए सरकार छाड्ने उपेन्द्र यादवको चेतावनी

२०७५ चैत्र ९ गते शनिबार

२३ मार्च, २०१९ पोखरा । उपप्रधान, स्वास्थ्य तथा जनसङख्या...

मध्यरातमा बाँकेको जंगलमा भयानक दुर्घटना, १२ को मृत्यु, २१ घाइते मध्यरातमा बाँकेको जंगलमा भयानक दुर्घटना, १२ को मृत्यु, २१ घाइते

२०७७ जेठ १९ गते सोमबार

०१ जुन, २०२०सोनारी, बाँके । बाँकेमा गएराति भएको भ्यान...

चौधौं शताब्दीमा करोडौं मानिसको ज्यान लिएको ‘प्लेग’ रोग देखियो मंगोलियामा चौधौं शताब्दीमा करोडौं मानिसको ज्यान लिएको ‘प्लेग’ रोग देखियो मंगोलियामा

२०७७ असार २२ गते सोमबार

०६ जुलाई, २०२०बेइजिङ्ग । कोरोना भाइरसको संक्रमणको केन्द्रविन्दु बनेको...

अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला अबैध आप्रबासी लिएर इटली जाँदै गरेको पानीजहाज ट्युनिसियामा दुर्घटना, ४६ को मृत्यु, मृतक अधिकांश महिला

२०७७ जेठ २९ गते बिहिबार

११ जुन, २०२०टुनिस, ट्युनिसिया । अफ्रिकी मुलुक ट्युनिसियाबाट अबैध...

Top