उपत्यकाभित्रकै २ एनसेल टावरमा अज्ञात समूहको आगजनी

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१४ जनवरी, २०२०
काठमाडौं । अज्ञात समूहले काठमाडौं उपत्यकाभित्रका विभिन्न स्थानमा रहेका एनसेलका टावरमा आगजनी गरेको छ । काठमाडौंको उत्तरी क्षेत्रमा अवस्थित जितपुरफेदीमा रहेको एनसेल टावर र दक्षिणी क्षेत्रको दक्षिणकालीमा रहेको अर्को टावरमा गएराति आगजनी भएको हो ।

काठमाडौंको तारकेश्वर नगरपालिकास्थित जितपुर फेदीमा रहेको सो टावरमा गएराति १ बजेतिर अज्ञात समूहले पेट्रोल खन्याएर आगो लगाएको बताइएको छ । यस्तै दक्षिणकाली नगरपालिकास्थित छैमलेको टावरमा पनि सोही प्रकृतिको घटना भएको छ । राति करिब २ बजेको समयमा सो टावरमा आगजनी भएको हो । आगजनीलगत्तै सो क्षेत्रमा एनसेल मोबाइलको सेवा अवरुद्ध बनेको छ ।

विगत लामो समयदेखि राज्यलाई लाभकर तिर्न एनसेलले आनाकानी गर्दै आइरहेका कारण देशका दुई दर्जनबढी स्थानमा रहेका एनसेलका टावरहरुमा अज्ञात समूहले आगजनी गर्दै आइरहेका छन् । काठमाडौंमा भएको यो घटनामा पनि कसको संलग्नता रहेको छ भन्ने केही खुल्न सकेको छैन । यद्यपि नेत्रविक्रम चन्द नेतृत्वको माओवादीले विगत देखि नै एनसेललक्षित आक्रमण गर्दै आएका कारण यो घटनामा पनि उनीहरुकै संलग्नता भएको हुनसक्ने आशंका प्रहरीको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
होसियार ! सामाजिक सञ्जाल वा अनलाईनको बहानामा झुठ्ठा अफबाह फैलाउँदै हुनुहुन्छ :  १ बर्ष कैद र १० हजार जरिवानाको भागीदार बन्नुपर्ला होसियार ! सामाजिक सञ्जाल वा अनलाईनको बहानामा झुठ्ठा अफबाह फैलाउँदै हुनुहुन्छ : १ बर्ष कैद र १० हजार जरिवानाको भागीदार बन्नुपर्ला

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२१ मार्च, २०२० काठमाडौं । विश्वसमुदाय यतिबेला कोरोना भाइरसको...

चीनको बुहानस्थित ल्याबबाट कोरोना भाइरस फैलिएको हल्ला निराधार : डब्लुएचओ चीनको बुहानस्थित ल्याबबाट कोरोना भाइरस फैलिएको हल्ला निराधार : डब्लुएचओ

२०७८ आश्विन १६ गते शनिबार

१० फेब्रुअरी, २०२१जेनेभा, स्वीट्जरल्याण्ड । बिश्वमा हालसम्म साढे २३...

पोर्चुगलद्वारा आगामी मे १७ सम्मका लागि युरोप बाहिरका सबै हवाई सेवा बन्द पोर्चुगलद्वारा आगामी मे १७ सम्मका लागि युरोप बाहिरका सबै हवाई सेवा बन्द

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ अप्रिल, २०२०पोर्तिमाउ । पोर्चुगल सरकारले कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई...

कोरोना भ्याक्सिन लगाएपछि २९ जनाको मृत्यु प्रकरण :  नर्वे सरकारले अनुसन्धान थाल्यो कोरोना भ्याक्सिन लगाएपछि २९ जनाको मृत्यु प्रकरण : नर्वे सरकारले अनुसन्धान थाल्यो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ जनावरी, २०२१ओस्लो, नर्वे । अमेरिकाको फाइजर र बायोएनटेक...

Top