सार्वजनिक बसमा महिलामाथि यौन हर्कत गर्ने युवक ‘रिक्सा चालक’

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


१४ जनवरी, २०२०
काठमाडौं । करिब एक वर्षअघि काठमाडौंको रत्नपार्कबाट कुलेश्वर क्षेत्रमा चल्ने एउटा सार्वजनिक यातयातमा महिलामाथि अश्लिल यौन हर्कत गर्ने युवक रिक्सा चालक भएको प्रहरीको अनुसन्धानबाट खुलेको छ । गत माघ ११ गते सार्वजनिक यातयातभित्र बसेर महिला सिटको पछाडिबाट हस्तमैथुन गरी वीर्य निकालेर महिलाको कपालमा पारेको भिडियो सार्वजनिक भएपछि प्रहरीले घटनामा संलग्न युवकको खोजी कार्य तीब्र बनाएको थियो ।

यही क्रममा प्रहरीले केहीदिनअघि भारतबाट नेपाल आएका बेला चितवनबाट तनहुँका रविन सार्कीलाई पक्रेको थियो । उनै रविनले सो घटना घटनाएको प्रहरीले जनाएको छ । घटनामा संलग्न सार्की विगत तीन वर्षदेखि काठमाडौंमा रिक्सा चलाउँदै आएका थिए । घटनाका बेलाताका पनि उनी काठमाडौंको नयाँबानेश्वर क्षेत्रमा रिक्सा चलाउँदै आएका थिए । अश्लिल दृश्य समावेश भएको भिडियो युट्वमा राखेमा बढी पैसा कमाउन सकिने कुरा सुनेकोले उनले सो हर्कत गरेको प्रहरी समक्ष सार्कीले बताएका छन् ।

घटनालगत्तै भारत पुगेका उनले त्यही केही समय काम गरेको र त्यहाँबाट करिब १ महिना अघि चितवन आएर त्यही लुक्दै बसेका थिए । सो घटनाको सर्वत्र आलोचना भएपछि प्रहरीले घटनामा संलग्नको खोजी अभियान तीब्र बनाएको थियो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
नेपालले मे १५ सम्म सबै आन्तरिक तथा बाह्य उडानमा रोक लगायो नेपालले मे १५ सम्म सबै आन्तरिक तथा बाह्य उडानमा रोक लगायो

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२५ अप्रिल, २०२०काठमाडौं । सरकारले आगामी जेठ २ गते...

कतारबाट काठमाडौं आएकोे चार्टर विमानमा ४३ यात्रु, २० वटा शव ! कतारबाट काठमाडौं आएकोे चार्टर विमानमा ४३ यात्रु, २० वटा शव !

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१९ जुन, २०२०काठमाडौं । कतारको राजधानी दोहाबाट काठमाडौं आएको...

डोल्पामा कोरोनाबाट एक पुरुषको मृत्यु : शवको अन्तेष्टि गरिएको ३ दिनपछि कोरोना पुष्टि डोल्पामा कोरोनाबाट एक पुरुषको मृत्यु : शवको अन्तेष्टि गरिएको ३ दिनपछि कोरोना पुष्टि

२०७७ जेठ २४ गते शनिबार

०६ जुन, २०२०दुनै, डोल्पा । डोल्पामा कोरोनाबाट थप एकजनाको...

कोरोनाबाट आक्रान्त बन्दै अमेरिका, संक्रमितको संख्या ३७७ पुग्यो, न्यूर्योकमा आपतकालको घोषणा कोरोनाबाट आक्रान्त बन्दै अमेरिका, संक्रमितको संख्या ३७७ पुग्यो, न्यूर्योकमा आपतकालको घोषणा

२०७७ असार १९ गते शुक्रबार

०७ मार्च, २०२० न्यूर्योक । अमेरिकाका विभिन्न शहरहरुमा कोरोना...

Top