भारतमा जवाहरलाल नेहरू विश्वविद्यालयका विद्यार्थीहरुमाथि सांघातिक हमला, दर्जनौं विद्यार्थी घाइते (भिडियोसहित)

Best Khabar Team | २०७७ जेठ १९ गते सोमबार


०६ जनवरी, २०२०
नयाँदिल्ली । भारतको चर्चित जवाहरलाल नेहरु विश्वविद्यालयमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरुमाथि गएराति अज्ञात समूहले सांघातिक आक्रमण गरेको छ । मुखमा कालोपट्टी बाँधेर हतियारसहित विश्वविद्यालय परिसर घुसेका नाकावधारी समूहले आक्रमण गरेको हो । आक्रमणमा परी विश्वविद्यालयमा अध्ययनरत करिब ३ दर्जन विद्यार्थी घाइते भएका छन् । घाइतेहरुको शरिरका विभिन्न भागमा चोट लागेको छ ।

आक्रमणकारीहरुले रड, इटा तथा अन्य घरेलुहतियार बोकेर विश्वविद्यालय परिसरमा रहेका विद्यार्थीहरुमाथि आक्रमण शुरु गरेका थिए । आक्रमणकारीहरुले विद्यार्थीको उपचारका लागि गएका चिकित्सक तथा एम्बुलेन्समाथि पनि आक्रमण गरेको भारतीय सञ्चारमाध्यमले जनाएको छ । त्यस क्रममा आधादर्जन बढी एम्बुलेन्स र केही चिकित्सकहरु घाइते भएका छन् ।

घाइतेहरुको अहिले स्थानीय अस्पतालहरुमा उपचार भै रहेको छ । घटनामा भारतीय जनता पार्टी नेतृत्वको अखिल भारतीय विद्यार्थी परिषदको संलग्नता रहेको आशंका गरिएको छ । विगत केहीसमय यता शुल्कबृद्धिको विषयलाई लिएर सत्तारुढ र अन्य विद्यार्थी सँगठनबीचको विवाद बढ्दै गएका बेला गएराति सो घटना भएको हो ।

घटनाको विभिन्न राजनीतिक संगठन र नेताहरुले विरोध जनाएको छ । सत्तारुढ विजेपीले भने घटनाको निष्पक्ष छानबिन गरी घटनामा संलग्नमाथि कडा कारबही गर्ने जनाएको छ । घटनाको यो भिडियो हामीले एएनआई टेलिभिजनबाट साभार गरेका हौं ।

भिडियो हेर्न तलको लिंकमा क्लिक गर्नुहोस् ।

https://www.youtube.com/watch?v=B8-T2MFQrgsComment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
अमेरिकामा प्रहरी यातनाबाट अश्वेत नागरिकको मृत्यु प्रकरण : टेलिभिजनमा प्रत्यक्ष प्रशारण गर्दैगर्दा पत्रकारको हातमा प्रहरीको हत्कडी (भिडियोसहित) अमेरिकामा प्रहरी यातनाबाट अश्वेत नागरिकको मृत्यु प्रकरण : टेलिभिजनमा प्रत्यक्ष प्रशारण गर्दैगर्दा पत्रकारको हातमा प्रहरीको हत्कडी (भिडियोसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

अमेरिकाको मिन्निसोटा राज्यमा एकजना अश्वेत नागरिकको प्रहरीको यातनाबाट मृत्यु...

एयरपोर्टको सिसिटिभी फुटेज सार्वजनिक भएपछि गायिका आस्था राउत रुँदै लाईभमा (भिडियोसहित) एयरपोर्टको सिसिटिभी फुटेज सार्वजनिक भएपछि गायिका आस्था राउत रुँदै लाईभमा (भिडियोसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ जनवरी, २०२० काठमाडौं । काठमाडौंको त्रिभुवन विमानस्थलमा सुरक्षामा...

कालीकोट दुर्घटना : २ को मृत्यु, ६ वेपत्ता, ३१ को जीवितै उद्दार कालीकोट दुर्घटना : २ को मृत्यु, ६ वेपत्ता, ३१ को जीवितै उद्दार

२०७७ आश्विन २० गते मंगलबार

१० जुन, २०२०मान्मा । कालीकोटको लालीघाटमा आज भएको टिप्पर...

फेरिँदै पर्यटकीय नगरी ठमेलको मुहार (फोटो फिचरसहित) फेरिँदै पर्यटकीय नगरी ठमेलको मुहार (फोटो फिचरसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

१७ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । वर्षौदेखि विजुली, टेलिफोन, केबललगायतका...

Top