काठमाडौंको कालोपुलमा श्रीमानले श्रीमतीमाथि तेजाव आक्रमण, आक्रमणकारी पक्राउ

Best Khabar Team | २०७६ जेठ १ गते बुधबार


१५ मे, २०१९
काठमाडौं । काठमाडौंको कालोपुलमा श्रीमानले श्रीमतीको अनुहारमा एसिड प्रहार गरेका छन् । घरायसी झगडाको विषयले उग्ररुप लिँदा काभ्रेको धुलीखेल स्थायी घर भएका विष्णु भुजेलले श्रीमती जेनी खड्काको अनुहारमा एसिड छ्यापेका हुन् । घटना बुधबार साँझको हो । बोतलमा एसिड भरेर ल्याएका भुजेलले जेनीको टाउकोमा खन्याइदिएका थिए। घाइते खड्काको हाल कीर्तिपुर अस्पतालमा उपचार भै रहेको छ ।

आक्रमणकारी भुजेल र माथि एडिसले जलेको खड्काको हात ।

लामो समयदेखि श्रीमान् श्रीमतीबीचको विवादका कारण श्रीमती खड्का श्रीमान्बाट अलगै बस्दै आएकी थिएन् । तर भुजेलले भने आफूसँगै बस्न श्रीमतीलाई दबाब दिएका थिए । तर श्रीमतीले नमानेपछि उनले मदिरा सेवन गरी श्रीमतीमाथि तेजाव खन्याएका हुन् । घटनामा संलग्न भुजेललाई प्रहरीले काठमाडौंको काँडाघारीाबट नियन्त्रणमा लिएको छ ।

उनीहरु ६ वर्षअघि विवाह बन्धनमा बाँधिएका थिए । विवादकै कारण एक छोरालाई पनि
श्रीमान्बाट अलगै बस्दै आएकी खड्काले सँगै लिएर बसेकी थिएन् । खड्काको टाउको र हात जलेको छ । भुजेलले भने श्रीमती आफूसँग बस्न नमान्नुको कारण परपुरुषसँग अनैतिक सम्बन्ध रहेको आरोप लगाएका छन् । प्रहरीले घटनाको अनुसन्धान गरिरहेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
हालसम्म काठमाडौं उपत्यकाभित्र कोरोना संक्रमितको संख्या १ हजार नजिक हालसम्म काठमाडौं उपत्यकाभित्र कोरोना संक्रमितको संख्या १ हजार नजिक

२०७७ श्रावण २४ गते शनिबार

०८ अगस्ट, २०२०काठमाडौं । पछिल्लो समयमा कोरोना संक्रमितको हिसावले...

मलद्वारमा सुन लुकाएर काठमाडौं विमानस्थल ओर्लिएलगत्तै पक्राउ परे हरिराम मलद्वारमा सुन लुकाएर काठमाडौं विमानस्थल ओर्लिएलगत्तै पक्राउ परे हरिराम

२०७६ पुष १५ गते मंगलबार

३१ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । काठमाडौंको त्रिभवुन अन्र्तराष्ट्रिय विमानस्थलबाट...

झण्डै २ अर्व जरिवाना र ३ वर्ष जेल सजायाँको माग गर्दै बहुराष्ट्रिय कम्पनी वरुण बेभरेज विरुद्ध राजश्व छलीको मुद्दा झण्डै २ अर्व जरिवाना र ३ वर्ष जेल सजायाँको माग गर्दै बहुराष्ट्रिय कम्पनी वरुण बेभरेज विरुद्ध राजश्व छलीको मुद्दा

२०७६ पुष ३ गते बिहिबार

१९ डिसेम्बर, २०१९ काठमाडौं । नक्कली भ्याट विल प्रयोग...

अस्ताए गन्धर्व संस्कृतिका ‘बादशाह’ धनबहादुर अस्ताए गन्धर्व संस्कृतिका ‘बादशाह’ धनबहादुर

२०७७ माघ १२ गते सोमबार

२५ जनवरी, २०२१लेकसाईड, पोखरा । गन्धर्व संस्कृतिको एक धरोहरका...

Top