फोटोमा हेर्नुस् राष्ट्रिय टोपी दिवस

Best Khabar Team | २०७६ पुष १६ गते बुधबार


०१ जनवरी, २०२०
काठमाडौं । राष्ट्रिय टोपी दिवसको अवसरमा आज देश तथा विदेशमा रहेका नेपालीहरुले विभिन्न कार्यक्रम आयोजना गरिरहेका छन् । नेपाल र नेपालीको पहिचानसँग जोडिएको टोपीको संरक्षण र यसको अन्र्तराष्ट्रियकरण गर्ने उद्देश्यले अंग्रेजी नयाँवर्षको दिन राष्ट्रिय टोपी दिवस मनाउने गरिन्छ । यही क्रममा काठमाडौंको ठमेलमा पनि आज टोपी दिवस आयोजना गरिएको थियो ।

सो कार्यक्रममा ठमेल क्षेत्रमा पर्यटन व्यवसाय सञ्चालन गरिरहेका पर्यटन व्यवसायी, विदेशी पर्यटकलगायतको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रममा सहभागी हुन आएका विदेशी पर्यटकहरुलाई नेपाली टोपी लगाएर स्वागत गरिएको टोपी दिवस अभियान्ता जनार्दन अर्यालले जानकारी दिनुभयो । कार्यक्रमको तस्वीरहरु टोपी दिवस अभियान्ता तथा बरिष्ठ फोटो पत्रकार अर्यालको फेसबुकबाट साभार गरिएको हो । पछिल्ला वर्षहरुमा टोपी दिवस देशका साथै विदेशमा रहेका नेपालीहरुले समेत मनाउन थालेका छन् ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
तनुहँको पर्यटकीय नगरी बन्दीपुरलाई ‘सिल’ गरियो, अस्पताल पनि २ साताका लागि बन्द तनुहँको पर्यटकीय नगरी बन्दीपुरलाई ‘सिल’ गरियो, अस्पताल पनि २ साताका लागि बन्द

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२३ जुन, २०२०डुम्रे, तनहुँ । तहुँ जिल्लाको पर्यटकीय नगरीको...

अस्ताए बरिष्ठ गीतकार भैरबनाथ रिमाल अस्ताए बरिष्ठ गीतकार भैरबनाथ रिमाल

२०७८ भाद्र १६ गते बुधबार

२१ जनवरी, २०२१काठमाडौं । बरिष्ठ गीतकार भैरबनाथ रिमालको आज...

धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा  (नामावलीसहित) धादिङ्गको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले उता-र्यो विदेशबाट आउनेको सूची, सबै आ-आफ्नै घरको क्वारेन्टाइनमा (नामावलीसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२९ मार्च, २०२०सल्यानटार । धादिङ्गको उत्तरी क्षेत्रमा पर्ने त्रिपुरासुन्दरी...

कोरोनाबारे भ्रमछर्ने अनलाईनप्रति कठोर बन्दै प्रेस काउन्सिल : १४ अनलाईन बन्द,  ३६ वटालाई स्पष्टीकरण (अनलाईनको सूची र कारणसहित) कोरोनाबारे भ्रमछर्ने अनलाईनप्रति कठोर बन्दै प्रेस काउन्सिल : १४ अनलाईन बन्द, ३६ वटालाई स्पष्टीकरण (अनलाईनको सूची र कारणसहित)

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

३० मार्च, २०२०काठमाडौं । महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसको...

Top