ठमेलले यसरी ग-यो पर्यटन वर्ष २०२० को स्वागत (फोटोफिचर)

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


तस्वीर : पि.एल. ‘तरंग’/बेष्टखबर डटकम

३० डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० औपचारिक शुरु हुन अब केही घण्टामात्रै बाँकी छ । सरकारले २० लाख पर्यटक ल्याउने लक्ष्यसहित शुरु गरेको पर्यटन भ्रमणवर्ष २०२० को पूर्वसन्ध्यामा विभिन्न स्थानमा आ–आफ्नै तवरले कार्यक्रमहरु सञ्चालन भै रहेका छन् ।

यही क्रममा काठमाडौंको पर्यटकीय नगरी ठमेलका व्यवसायीहरुले आज एक कार्यक्रम गरी पर्यटन भ्रमण वर्ष २०२० को औपचारिक स्वागत गरेका छन् । उनीहरुले काठमाडौंको ठमेलस्थित नरसिंह चोकमा नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० को अवसरमा नरसिंह चोकमा भ्रमणवर्षको लोगो अंकित मण्डला बनाएर दीप प्रज्वलन गरी भ्रमणवर्षको स्वागत गरेका हुन् ।

उनीहरुले पर्यटकहरुलाई सेवा तथा सुविधा दिन आफूहरु तयार रहेको सन्देश समेत दिएका छन् । त्यस क्रममा ठमेल क्षेत्रमा रहेका घरधनीहरु, व्यवसायी, पर्यटन क्षेत्रमा क्रियाशील विभिन्न संघसंस्थालगायतको उपस्थित रहेको थियो । कार्यक्रममा विभिन्न झाँकीहरु समेत प्रदर्शन गरिएको थियो ।

सो कार्यक्रमको मुख्य अतिथि पर्यटन मन्त्री योगेश भट्टराई रहनुभएको थियो । उहाँले पर्यटन भ्रमणवर्ष लाई सफल पार्न पर्यटन व्यवसायीहरुको भूमिका महत्वपूर्ण हुने भन्दै त्यसका लागि सक्दो सहयोग गर्न व्यवसायीलाई आग्रह गर्नुभयो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
घरमै बसेर यसरी पढ्न–पढाउन मिल्नेछ अब आफ्ना नानी बाबुहरुलाई घरमै बसेर यसरी पढ्न–पढाउन मिल्नेछ अब आफ्ना नानी बाबुहरुलाई

२०७७ आश्विन १९ गते सोमबार

१० मे, २०२०काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को...

देशभर १०९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, २७ जनाको उपचार सफल देशभर १०९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, २७ जनाको उपचार सफल

२०७७ भाद्र २० गते शनिबार

०९ मे, २०२०काठमाडौं । देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या १...

सप्तरीमा अज्ञात समूहले राखेको एम्बुसमा परी ४ प्रहरी घाइते सप्तरीमा अज्ञात समूहले राखेको एम्बुसमा परी ४ प्रहरी घाइते

२०७४ जेठ २५ गते बिहिबार

०६ अगस्ट, २०१७ काठमाडौं । अज्ञात समूहले प्रहरी सवार...

खाना पकाउने ग्याँससहितका पेट्रोलियम पदार्थमा मूल्य बढ्यो (सूचीसहित) खाना पकाउने ग्याँससहितका पेट्रोलियम पदार्थमा मूल्य बढ्यो (सूचीसहित)

२०७८ आश्विन १६ गते शनिबार

१० फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । सरकारले खाना पकाउने ग्याँससहित पेट्रोल,...

Top