ठमेलले यसरी ग-यो पर्यटन वर्ष २०२० को स्वागत (फोटोफिचर)

Best Khabar Team | २०२६ पुष १७ गते बिहिबार


तस्वीर : पि.एल. ‘तरंग’/बेष्टखबर डटकम

३० डिसेम्बर, २०१९
काठमाडौं । नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० औपचारिक शुरु हुन अब केही घण्टामात्रै बाँकी छ । सरकारले २० लाख पर्यटक ल्याउने लक्ष्यसहित शुरु गरेको पर्यटन भ्रमणवर्ष २०२० को पूर्वसन्ध्यामा विभिन्न स्थानमा आ–आफ्नै तवरले कार्यक्रमहरु सञ्चालन भै रहेका छन् ।

यही क्रममा काठमाडौंको पर्यटकीय नगरी ठमेलका व्यवसायीहरुले आज एक कार्यक्रम गरी पर्यटन भ्रमण वर्ष २०२० को औपचारिक स्वागत गरेका छन् । उनीहरुले काठमाडौंको ठमेलस्थित नरसिंह चोकमा नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० को अवसरमा नरसिंह चोकमा भ्रमणवर्षको लोगो अंकित मण्डला बनाएर दीप प्रज्वलन गरी भ्रमणवर्षको स्वागत गरेका हुन् ।

उनीहरुले पर्यटकहरुलाई सेवा तथा सुविधा दिन आफूहरु तयार रहेको सन्देश समेत दिएका छन् । त्यस क्रममा ठमेल क्षेत्रमा रहेका घरधनीहरु, व्यवसायी, पर्यटन क्षेत्रमा क्रियाशील विभिन्न संघसंस्थालगायतको उपस्थित रहेको थियो । कार्यक्रममा विभिन्न झाँकीहरु समेत प्रदर्शन गरिएको थियो ।

सो कार्यक्रमको मुख्य अतिथि पर्यटन मन्त्री योगेश भट्टराई रहनुभएको थियो । उहाँले पर्यटन भ्रमणवर्ष लाई सफल पार्न पर्यटन व्यवसायीहरुको भूमिका महत्वपूर्ण हुने भन्दै त्यसका लागि सक्दो सहयोग गर्न व्यवसायीलाई आग्रह गर्नुभयो ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
५५ वर्षमाथिका सबैलाई कोरोना भ्याक्सिन उपलब्ध गराउने सरकारको तयारी ५५ वर्षमाथिका सबैलाई कोरोना भ्याक्सिन उपलब्ध गराउने सरकारको तयारी

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२२ फेब्रुअरी, २०२१काठमाडौं । सरकारले ५५ वर्षमाथिका उमेर समूहका...

म्यानमारबाट २६ नेपाली स्वदेश फिर्ता, दुबईबाट पनि आजै आउँदै म्यानमारबाट २६ नेपाली स्वदेश फिर्ता, दुबईबाट पनि आजै आउँदै

२०७७ बैशाख २४ गते बुधबार

०५ मे, २०२०काठमाडौं । मुलुकमा लकडाउन भएको ७० दिनपछि...

३ अमेरिकी सहरमा गोलीकाण्ड : १ को मृत्यु, २ दर्जन बढी घाइते ३ अमेरिकी सहरमा गोलीकाण्ड : १ को मृत्यु, २ दर्जन बढी घाइते

२०२६ पुष १७ गते बिहिबार

२४ डिसेम्बर न्यूयोर्क । अमेरिकाका तीन फरक फरक शहरमा...

मन्त्रीपरिषद्को बैठक बालुवाटारमा : ‘लकडाउन’ एकसाता थपिने सम्भावना मन्त्रीपरिषद्को बैठक बालुवाटारमा : ‘लकडाउन’ एकसाता थपिने सम्भावना

२०७७ जेठ २२ गते बिहिबार

०६ मार्च, २०२० काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरसको रोकथाम...

Top