hi himalaya nepal

प्रधानमन्त्री ओली युरोप आउँदै

Best Khabar Team | २०७६ जेठ १९ गते आइतबार


पी.एल. तरंग/ब्रसेल्स
०२ जुन, २०१९
यही जुन ८ तारिखमा स्विटजरल्याण्डको जेनेभामा हुने एक अन्र्तराष्ट्रिय कार्यक्रममा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली युरोप आउनुहुने भएको छ । जुन ८ मा जेनेभामा हुने अन्तर्राष्ट्रिय श्रम संगठनको साधारणसभामा सहभागी हुन नेपाली प्रतिनिधि मण्डलको नेतृत्व गर्दै प्रधानमन्त्री ओली सोहीदिन जेनेभा आइपुग्नुहुने भएको हो ।

यस पटकको युरोप भ्रमणका क्रममा प्रधानमन्त्री ओलीले एकसाता युरोपमा विताउनुहुने परराष्ट्रमन्त्रालय स्रोतले जानकारी दिएको छ । स्विट्जरल्याण्डको कार्यक्रम सकिएपछि प्रधानमन्त्री बेलायत जानुहुने भएको छ । त्यहाँको प्रसिद्ध अक्सफोर्ड विश्वविद्यालयमा आयोजित एक कार्यक्रममा प्रधानमन्त्रीले सहभागीता जनाउनुहुने छ । त्यसक्रममा उहाँले सम्बोधन समेत गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । बेलायतमा रहँदा प्रधानमन्त्री ओलीले त्यहाँका नेपालीहरुसँग समेत भेटवार्ता गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

फाइल तस्वीर : प्रधानमन्त्री ओली

बेलायतको कार्यक्रमपछि प्रधानमन्त्री ओली युरोपेली मुलुक फ्रान्सको भ्रमणमा जानुहुने भएको छ । पेरिसमा रहँदा प्रधानमन्त्री ओलीले राजनीति भेटवार्ता गर्ने कार्यक्रम रहेपनि यसविषयमा परराष्ट्र स्रोतले कुनै कार्यक्रम सार्वजनिक गरेको छ । पेरिसमा रहँदा प्रधानमन्त्री ओलीले त्यहाँस्थित नेपाली कुटनीतक नियोग तथा नेपाली समुदायका प्रतिनिधिसँग छलफल गर्ने कार्यक्रम तय भएको छ । एक साता लामो युरोप भ्रमण पुरा गरी उहाँ जुन १६ मा काठमाडौं फर्कनुहुने कार्यक्रम रहेको छ ।Comment from facebookथप खबर पढ्नुहोस्
खुम्बु क्षेत्र : जहाँ राज्यकै कमजोरीले गुमिरहेको छ करोडौंको राजस्व खुम्बु क्षेत्र : जहाँ राज्यकै कमजोरीले गुमिरहेको छ करोडौंको राजस्व

२०७६ मंशिर २३ गते सोमबार

नाम्चे–सोलखुम्बु । विश्वकै सबैभन्दा अग्लो चुचुरो अर्थात् सगरमाथा ।...

रौतहटमा १४ दिन क्वारेन्टाइन बसेर घर फर्केका युवकमा कोरोना पोजेटिभ रौतहटमा १४ दिन क्वारेन्टाइन बसेर घर फर्केका युवकमा कोरोना पोजेटिभ

२०७७ बैशाख १६ गते मंगलबार

२८ अप्रिल, २०२०गौर । बैदेशिक रोजगारीको लागि भारतको कोलकत्ता...

सिन्धुपाल्चोकमा निर्माणाधिन कभर्ड हल पहिरोले बगाउँदा ८ मजदुरको मृत्यु सिन्धुपाल्चोकमा निर्माणाधिन कभर्ड हल पहिरोले बगाउँदा ८ मजदुरको मृत्यु

२०७७ श्रावण १९ गते सोमबार

०३ अगस्ट, २०२०बाह्रबिसे । सिन्धुपाल्चोकमा नवनिर्मित कभर्ड हल पहिरोले...

नेपालमा विदेशी उडान अप्रिल ३० सम्मका लागि रोकियो नेपालमा विदेशी उडान अप्रिल ३० सम्मका लागि रोकियो

२०७६ चैत्र २५ गते मंगलबार

०७ मार्च, २०२० काठमाडौं । सरकारले नेपालमा हुने अन्र्तराष्ट्रिय...

Top